Účinná pomoc od bolesti kloubů

19.11.2019

Hledáte účinnou pomoc od bolesti kloubů, svalů, křečí, pálení žáhy a jako bonus pevnou pokožku bez vrásek? 

Našli jste ji!

1 produkt, 8 složek pro luxusní péči o celý Váš pohybový aparát.

Všichni víme, že s přibývajícím věkem se nemládne! Dochází k fyziologickému opotřebení těla a je pozorován úbytek hořčíku a kolagenu. K nejčastějším kloubním onemocněním patří osteoartróza. Tolik se těšíme na zasloužený odpočinek, že si ho často kvůli opakovaným návštěvám ordinací nemůžeme naplno užívat.

Řešením může být prevence. Užíváním doplňků obsahujících složky, jejichž účinnost byla podložena klinickými studiemi, můžeme mnohé změnit.

Vyvinuli jsme naprosto unikátní produkt, jehož jednotlivé složky se dokonale snoubí a společně vytváří synergický efekt: seznamte se s ONYX PLUS Flexi a objevte 8 složek, tolik důležitých pro Váš aktivní život bez omezení.

  • Studií bylo prokázáno, že nízký příjem vápníku může mít negativní vliv na zdraví. Právě ONYX PLUS Flexi obsahuje laktát glukonátovou sůl vápníku, která je nejlépe rozpustná v žaludku, v porovnání s ostatními vápenatými solemi. Tato skutečnost umožňuje nejlépe metabolizovat vápník v organismu. Nízká hladina vápníku je spojena se zvýšeným rizikem zlomenin.
  • Hořčík je důležitým stopovým prvkem, hraje klíčovou roli v mnoha buněčných procesech a patří k nejdůležitějším prvkům v našem těle. Hořčík je důležitý pro přenos nervových vzruchů a podílí se na téměř třech stech reakcí v organismu.
  • Vitamín D3 příznivě ovlivňuje zdraví, posiluje imunitu a je důležitou součástí v chemické reakci při ukládání vápníku a hořčíku do kostí. Dále snižuje riziko vzniku běžných i chronických onemocnění. Lékaři poukazují na skutečnost, že tento "supervitamín" ovlivňuje celou řadu závažných nemocí, kterým dokáže předcházet. Doplňování vitamínu D3 zlepšuje pohyblivost a snižuje bolest svalů, jak dokládá studie.
  • Hydrolyzovaný rybí kolagen nejen udržuje klouby, vazy a šlachy v dobré kondici, ale má také příznivý vliv na kvalitu pokožky. Patří k základní bílkovině v celém těle, spojuje buňky a také formuje tkáně. Podáváním kolagenu bylo na základě klinické studie zjištěno, že významně snižuje bolestivost, zvyšuje fyzické funkce a snižuje výskyt vrásek.
  • Hyaluronan sodný slouží jako lubrikant a tlumič nárazů v kloubní tekutině.
  • Bylo zjištěno, že užíváním extraktu kadidlovníku pilovitého došlo u zkoumané skupiny lidí ke zmenšení bolestivosti a otoku kolene a zvýšení jeho pohyblivosti.
  • Harpagofyt ležatý tlumí bolest, má protizánětlivé účinky a urychluje hojení.
  • Vrba bílá má příznivé účinky na zmírnění dny a revmatismu.

Chci se zbavit bolesti kloubů

Tekutý multiminerál s bylinnými extrakty

Svým komplexním složením nejdůležitějších minerálů spolu s bylinnými extrakty pozitivně ovlivňuje správnou metabolickou činnost v lidském těle.

Komplexní řešení jak udržovat a doplňovat minerální prvky pomocí efektivní a tekuté formy s jedinečnou vstřebatelností.