Pro mladý vzhled pleti je zásadní vitamín C. Doplňte ho pomocí AkuFACE Expert

27.09.2021

Vitamín C většinou doplňujeme hlavně proto, abychom posílili imunitu. Tušili jste ale, že si ho můžete také aplikovat na obličej? Vedle kyseliny hyaluronové a kolagenu je totiž velmi důležitý pro pružnost pokožky. Doplňte ho pomocí naší novinky - pleťové masky AkuFACE Expert.

AkuFACE Expert je už třetí novinka, kterou jsme pro vás letos připravili. Po AkuKEFÍRU a Day & Night Collagenu. A stejně jako druhý jmenovaný produkt se zaměřuje na naši pokožku.

Zatímco ale Day & Night Collagen vyživuje naši kůži zevnitř, AkuFACE Expert doplňuje vitamíny a další živiny zvenčí.

Pomáhá kolagenu a bojuje proti stárnutí

Novinka obsahuje kyselinu hyaluronovou a k tomu další živiny, o kterých se v souvislosti s pokožkou tolik nemluví. A přitom jsou pro její vzhled velmi důležité.

Jsou to:

  • vitamín C,
  • kaštan koňský
  • a rmenec sličný.

Zásadní je zejména vitamín C. Je důležitý nejen pro naši imunitu, ale pomáhá také pokožce, aby si zachovala svou pružnost.

Jako antioxidant totiž neutralizuje volné radikály, které způsobují oxidační stres v pleti a přispívají tím k jejímu stárnutí. Pomáhá tím pokožce, aby si zachovala mladistvý a svěží vzhled.

Vitamín C je navíc důležitý pro tvorbu kolagenu.

Kolagen se sice v kůži vyskytuje přirozeně, postupem času ale jeho tvorba výrazně zpomaluje. Od 40 let se netvoří skoro vůbec. Každé ráno tak můžeme v zrcadle počítat nové vrásky a sledovat, že je pokožka zase o něco povolenější.

Takový pohled ale asi nikoho z nás netěší. Proto je důležité doplňovat jak kolagen, tak vitamín C, který pomáhá s jeho tvorbou. Naše pokožka díky tomu může vypadat mladší a pružnější.

Pomocník při léčbě akné i ekzému

Aby se naše pleť cítila co nejlépe, nesmíme zapomínat ani na další látky. Například na kaštan koňský.

Díky protizánětlivým účinkům je výborný při léčbě akné a ekzémů, a navíc vypíná pleť. A protože obsahuje eskulin, pomáhá pokožku chránit před negativními vlivy slunečního záření.

Podobné účinky jako kaštan má i rmenec sličný. Také ten přispívá ke zklidnění pokožky a pomáhá při léčbě ekzémů či akné.

Pro lepší hydrataci vaší pleti

Na začátku jsme se zmínili, že v AkuFACE Expert najdete také kyselinu hyaluronovou. Přispívá k hydrataci pokožky a stejně jako kolagen je v kůži přirozeně.

Jenže také kyseliny hyaluronové se v našem těle tvoří stále míň. Naše pokožka je pak sušší, ztrácí pevnost a objevují se vrásky. A proto nezbývá než doplňovat i tuto kyselinu.

Pokud tedy chceme, aby naše pokožka vypadala co nejdéle tak mladá, jak se sami cítíme.

Péče o pleť zvenčí i zevnitř

Všechny tyto látky najdete v nové pleťové masce AkuFACE Expert. Její použití je přitom jednoduché. Stačí pleť očistit, aplikovat masku na obličej a užít si čtvrthodinku relaxu.

To vše jen jednou až dvakrát týdně. A protože v jednom balení čeká hned 5 pleťových masek, budete jich mít dost i na celý měsíc.

Snadno tak dodáte své pokožce potřebnou výživu zvenčí.

A pokud chcete, aby byla co nejpevnější, nezapomeňte ji vyživit i zevnitř. S tím vám pomůže Day & Night Collagen (jak přesně funguje, si přečtete v článku Recept na zdravou a pružnou pokožku? Pomůže vám kolagen).

Vaše pleť se bude cítit jako v bavlnce.


Chci mít krásnou a zdravou pleť

Jednorázová textilní pleťová maska obohacená vitamínem C a kyselinou hyaluronovou. Napomáhá vyživovat a omlazovat pokožku. Pleť tak může vypadat zářivější a pružnější, díky těmto aktivním látkám: Kaštan koňský, vitamín C, Rmenec sličný a kyselina hyaluronová, které AkuFACE expert obsahuje.