Byznys

Nikoho netěší, když ho druhý člověk odmítne. A platí to i pro obchodníky. Spousta z nich kvůli tomu dokonce bojuje se strachem z odmítnutí. Pokud se jím přitom nechají příliš svázat, jejich šance na uskutečnění obchodu rapidně klesne.

Proč někteří lidé bohatnou a druzí o bohatství pouze sní? Proč někteří lidé žijí skvělý život a druzí si jej pouze představují? Proč? To je ta správná otázka.

Snad každý z nás ví, že první dojem bývá rozhodující. Právě na něm mnohdy záleží, jestli na obchodní schůzce najdete s partnerem společnou řeč. A jestli se obchod podaří. Víte ale, jak na klienta správně zapůsobit? Pomůžou vám naše tipy.

Jak jen to všechno stihnu. Věta, kterou si čas od času řekne snad každý z nás. Problém přitom může být nejen v přívalu nové (a samozřejmě "nutné") práce, ale také v naší produktivitě. Proto pro vás máme několik tipů, které vám ji pomůžou zvýšit.

MLM podnikání je skutečným a opravdovým řešením pro lidi, kteří hledají netradiční a flexibilní způsob vydělávání a vytváření opakujících se příjmů (pasivní nebo-li reziduální příjem), který s sebou postupně přináší více a více času, svobodu a šanci žít život bez hranic. Zdánlivě obyčejní lidé, kteří jsou často i průměrní zaměstnanci, OSVČ či...

1. Jak ses ty osobně k Akuně dostal? Jak vlastně začal tvůj příběh a kdy a kde to bylo?


Vyplněním formuláře ti již žádná novinka o businessu neunikne.