Byznys

Všichni jsme tam byli - v tom bodě, kdy toužíme po pozitivních změnách ve svém životě. Bez ohledu na to, jestli se jedná o zlepšení zdraví, vztahů, kariéry nebo osobních cílů. Tento článek vám přinese sedm konkrétních kroků, jak udělat pozitivní změny realitou.

Přinášíme článek Reného Lelka z archivu článků časopisu Zdraví a úspěch 3/2001.

Vyučení, maturita nebo státnice. To jsou chvíle, kdy pro spoustu lidí vzdělávání jednou provždy končí. A nastupuje už jen praxe a práce. Jenže to je škoda. Nové znalosti vás totiž dokážou výrazně posunout. A nastartovat vaši kariéru.

Možná to také znáte. Už několikrát jste se snažili změnit své návyky, abyste byli produktivnější, efektivnější a úspěšnější. Jenže se to pořád nedaří. A vy ztrácíte motivaci. Stačí přitom jen najít správnou cestu a změna bude snadnější, než si myslíte. Podívejte se na 5 tipů, které vám s tím pomůžou.

S koncem starého a začátkem nového roku si často dáváme různá předsevzetí a nové cíle. A platí to i v podnikání. Právě toto období je totiž ideálním okamžikem k hledání cest, jak se posunout dál a zažít úspěšný nový rok.

Možná to také znáte. Práce pozdě do noci, neustálý boj s termíny a nikdy nekončící únava. Přesně tak vypadá přímá cesta k vyhoření. Existuje ale jeden spolehlivý způsob, jak se mu vyhnout. Lepší time management. Podívejte se proto, jak si správně plánovat čas.

Nikoho netěší, když ho druhý člověk odmítne. A platí to i pro obchodníky. Spousta z nich kvůli tomu dokonce bojuje se strachem z odmítnutí. Pokud se jím přitom nechají příliš svázat, jejich šance na uskutečnění obchodu rapidně klesne.


Vyplněním formuláře ti již žádná novinka o businessu neunikne.