Byznys

S koncem starého a začátkem nového roku si často dáváme různá předsevzetí a nové cíle. A platí to i v podnikání. Právě toto období je totiž ideálním okamžikem k hledání cest, jak se posunout dál a zažít úspěšný nový rok.

Možná to také znáte. Práce pozdě do noci, neustálý boj s termíny a nikdy nekončící únava. Přesně tak vypadá přímá cesta k vyhoření. Existuje ale jeden spolehlivý způsob, jak se mu vyhnout. Lepší time management. Podívejte se proto, jak si správně plánovat čas.

Nikoho netěší, když ho druhý člověk odmítne. A platí to i pro obchodníky. Spousta z nich kvůli tomu dokonce bojuje se strachem z odmítnutí. Pokud se jím přitom nechají příliš svázat, jejich šance na uskutečnění obchodu rapidně klesne.

Proč někteří lidé bohatnou a druzí o bohatství pouze sní? Proč někteří lidé žijí skvělý život a druzí si jej pouze představují? Proč? To je ta správná otázka.

Snad každý z nás ví, že první dojem bývá rozhodující. Právě na něm mnohdy záleží, jestli na obchodní schůzce najdete s partnerem společnou řeč. A jestli se obchod podaří. Víte ale, jak na klienta správně zapůsobit? Pomůžou vám naše tipy.

Jak jen to všechno stihnu. Věta, kterou si čas od času řekne snad každý z nás. Problém přitom může být nejen v přívalu nové (a samozřejmě "nutné") práce, ale také v naší produktivitě. Proto pro vás máme několik tipů, které vám ji pomůžou zvýšit.

MLM podnikání je skutečným a opravdovým řešením pro lidi, kteří hledají netradiční a flexibilní způsob vydělávání a vytváření opakujících se příjmů (pasivní nebo-li reziduální příjem), který s sebou postupně přináší více a více času, svobodu a šanci žít život bez hranic. Zdánlivě obyčejní lidé, kteří jsou často i průměrní zaměstnanci, OSVČ či...


Vyplněním formuláře ti již žádná novinka o businessu neunikne.