Zdraví

Určitě nám dáte za pravdu, že je jaro jedním z nejkrásnějších období v roce. Příroda se probouzí, vše kvete, voní a září spoustou barev. Pojďte si proto tuto část roku užít naplno – venku i vevnitř.

Užíváním Mastervitu získá vaše tělo dostatečné množství antioxidantů, které Vás ochrání před nepříznivými vlivy volných radikálů. Kombinace těchto nutričních látek nabízí široké spektrum přírodních vitamínů a bylin. Unikátní složení vitamínů v Mastervitu podporuje většinu životních funkcí organismu.

Co je Alveo?

03.02.2023

Alveo je jedinečné bylinné tonikum pro celkové posílení organizmu a dodání vitální energie. Je účelově navrženo tak, aby nejen vhodně doplnilo naši výživu a zajistilo tak zvýšenou vitalitu, ale také posílilo obranyschopnost organizmu. Alveo je navíc i účinný antioxidant. Umožňuje tělu aktivně odbourávat toxiny, a zajišťuje celkovou ochranu a...

Pečení, uklízení a spousta stresu. I s tím má většina z nás spojené Vánoce. Zkuste to proto tentokrát udělat jinak a Vánoce si víc užít. Máme pro vás pár tipů, které vám je zaručeně zpříjemní.

Asi nikdo z nás nevítá vrásky zrovna s nadšením. Všichni se však můžeme spolehnout na to, že se jim nevyhneme. Existují ale způsoby, jak jejich příchod můžeme oddálit, a když se objeví, tak je alespoň zmírnit. Stačí dodržet 5 jednoduchých rad.

Současný životní styl klade značné nároky na naši výkonnost. Přílišná pracovní zaangažovanost, ale i problémy v osobních vztazích vyčerpávají přirozenou obranyschopnost a mohou vést k přetížení organismu. V této souvislosti se často hovoří o stresu. Co to však přesně je?

Na jedné straně spousta zábavy s kamarády, ale na té druhé taky učení a stres. To všechno dětem přináší nový školní rok. Přepnout po prázdninách na studijní režim tak pro ně bývá dost náročné. Naštěstí jim s tím můžeme pomoci.

Skrytý zánět souvisí s většinou chronických chorob od obezit a srdečných chorob po Alzheimerovu chorobu, dokonce i rakovinu. Zánětlivé faktory mohou mít různé velmi neblahé následky.

Nedostatek vitamínů způsobuje onemocnění. Všechny studie týkající se našeho stylu stravování ukazují na nižší než optimální příjem mnoha mikronutrientů. V důsledku toho jsou celosvětově hlavní příčinou úmrtí nemoci způsobené špatnou výživou a nedostatkem některým živin.

Když se řekne bylinka pro svěží dech, asi každému se vybaví máta peprná. Setkáváme se s ní denně - výtažky z ní se používají ve žvýkačkách, zubních pastách i gelech proti bolesti. A v létě nechybí skoro v žádném džbánku s vodou (a také v mojitu). Ve skutečnosti ale umí mnohem víc než jen zajistit svěží dech.

Když se řekne wellness, většině lidí se vybaví odpočinek v sauně, vířivce nebo na masérském stole. Ve skutečnosti je ale wellness mnohem bohatší.

Negativní zprávy na nás v posledních letech útočí ze všech stran. Udržet si dobrou náladu je tak stále těžší. Naštěstí existují osvědčené triky, které vám s tím pomůžou. Vyzkoušejte je spolu s námi.

Játra patří k nejdůležitějším orgánům v našem těle. Odstraňují škodliviny, vytvářejí enzymy a pomáhají s trávením. Jenže místo toho, abychom jim práci usnadnili, často ji komplikujeme. Tučným jídlem, alkoholem nebo například prášky. Co s tím? Zkusme jim trochu pomoci. Možností máme několik.

Doplňky kloubní výživy jsou v dnešní době velmi populární. Kamkoli se podíváte, někdo vychvaluje výhody nějakého nového "zázračného" doplňku. Chytlavé slogany a marketing by ovšem neměly být základem pro výběr kloubního suplementu. Dejte si pozor na produkty, které nejsou ničím jiným než levnými bylinnými extrakty v pěkném balení.

S příchodem nového roku je tradičně čas na různá předsevzetí. A jedním z nejčastějších bývá přidat do života víc pohybu a dostat se znovu do formy. Pokud to ale přeženete, výsledkem jsou namožené svaly a bolest při každém pohybu. Stačí přitom kvalitní regenerace a na bolest můžete zapomenout.


Vyplněním formuláře ti již žádná novinka o zdraví neunikne.


Sleduj nás i na