Zdraví

Vážení přátelé, někdy nám pravidla a zásady zdravého životního stylu připomene paradoxně až mimořádná událost - v tomto případě světová pandemie.

Otázky? Ano, v současné době máme všichni hodně otázek, jak to vlastně je, co se děje, dá se to léčit? Prostě vznikla epidemie, dnes už pandemie nemoci Covid-19, která patří do skupiny koronavirů. Možná nás všechny dosti překvapila či zaskočila. My však máme jedinou šanci a tou je se s touto pandemií porvat.

Imunitní systém nechrání tolik jednotlivce jako celý lidský druh. Jeho kvalitu ovlivňuje celkový stav organismu. A ten závisí na životních podmínkách, stavu a bohatství společnosti. Zdravá populace vytváří zdravý stát, ve kterém si lidé mohou užívat štěstí a klidu.

Jsem rodič - máma, která chce pro své děti to nejlepší. Jsem pro jejich zdraví a správný vývoj ochotná udělat cokoli. Chci, aby moje děti byly zdravé a spokojené. A jsem zároveň máma dvou nejedlíků, se kterými od malička bojuji o každé sousto. Těm, kteří mají doma podobné exempláře, asi nemusím říkat, jak frustrující to je.


Vyplněním formuláře ti již žádná novinka o zdraví neunikne.


Sleduj nás i na