Zdraví

Nutrikosmetika, známá také jako kosmetická výživa, se stává stále populárnějším trendem ve světě krásy a wellness. Tento inovativní přístup spojuje výživu a kosmetiku s cílem podpořit zdraví pokožky, vlasů a nehtů zevnitř. V době, kdy spotřebitelé hledají přírodní a udržitelné způsoby, jak zlepšit svůj vzhled, nabízí nutrikosmetika atraktivní...

Vaše zdraví by mělo být vaší nejvyšší prioritou, protože je základem vašeho šťastného a plnohodnotného života. Když si dáte zdraví na první místo, přebíráte odpovědnost za svůj vlastní blahobyt a kvalitu života. Každý den čelíme různým výzvám a stresorům, které mohou negativně ovlivnit naše fyzické i duševní zdraví. Proto je důležité, abychom se o...

Kolagen je klíčovým proteinem pro zdraví a krásu našeho těla, a jak ukazuje nejen moderní věda, ale i tradiční znalosti, je jeho produkce ovlivněna nejen genetickými faktory a stárnutím, ale také naším životním stylem. Zde se podíváme na to, jaký vliv mají různé aspekty našeho každodenního života na produkci kolagenu a co můžeme udělat pro podporu...

Náš životní styl je neustále vystaven různým vlivům, které mohou ovlivnit naše zdraví a pohodu. V tomto moderním světě, kde se stres, nevyvážená strava a environmentální toxiny stávají neodmyslitelnou součástí každodenního života, je nalézt rovnováhu a péči o své tělo a mysl často náročný úkol. V tomto kontextu se stávají stále více populární...

Probiotické bakterie jsou definovány jako o "živé mikroorganismy" které, jsou-li podávány v adekvátním množství, přispívají ke zlepšení zdravotního stavu hostitele" (definice FAO/WHO).1

Dobrý spánek je základem pro zdraví a celkový pocit pohody. Přestože se může zdát, že kvalitní spánek přichází přirozeně, mnoho lidí trpí problémy s nespavostí nebo nedostatečným odpočinkem. Zde najdete užitečné tipy, jak dosáhnout lepšího spánku a podpořit své celkové zdraví.

AkuCleanse obsahuje látky pomáhající urychlovat čistící procesy. Výrazně posiluje správnou funkci orgánů zažívacího traktu. Udržuje je mladé a správně fungující.

Můžete si říct: "Proč bych potřeboval doplnit svou stravu?" No, máme pro vás několik důvodů. Začněme tím, že nám mohou dodat všechny ty živiny, které nám chybí. Když máte hektický životní styl, je toho někdy těžké dosáhnout jen z potravy. A kdo říká, že bychom si nemohli dopřát trochu pomoci?

Pro mnoho lidí může být myšlenka chodit do posilovny příliš závazná nebo nereálná. Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak zahrnout více pohybu do vašeho každodenního života, aniž byste museli chodit na náročné tréninky v posilovně. Zde je našich 10 tipů a triků, jak zvýšit denní pohyb:

Posiluje imunitu, snižuje únavu, zlepšuje náladu. To jsou jen některé věci, které dokáže vitamín C. Jeho nedostatek naopak přináší řadu zdravotních potíží. Podívejte se s námi na 8 nejvýraznějších.

Pinky je snad první doplněk stravy na světě, který je určen přímo dětem. Obsahuje všechny základní skupiny specifických živin. Dětský organismus je mnohem citlivější na různé zátěže než organismus dospělého člověka.

Už jen chvíli a léto zaklepe na dveře. Čeká nás sluníčko, teplo a období dovolených. Bohužel může nastat mnoho situací, které báječný letní čas dokážou pokazit. Abyste si čas prázdnin užili naplno a bez starostí, připravili jsme pro vás 6 tipů, na co se v letních měsících zaměřit.

Aku4Complex je, jak už název napovídá, komplexním produktem, ve kterém se snoubí účinky důležitých vitamínů, minerálů a stopových prvků. Je spolehlivým distributorem vitamínu C, působícím pozitivně na množství procesů v těle a je mimo jiné také vynikajícím antioxidantem. S procesem očišťování těla od škodlivých látek pomáhají další dvě v něm...

Určitě nám dáte za pravdu, že je jaro jedním z nejkrásnějších období v roce. Příroda se probouzí, vše kvete, voní a září spoustou barev. Pojďte si proto tuto část roku užít naplno – venku i vevnitř.

Užíváním Mastervitu získá vaše tělo dostatečné množství antioxidantů, které Vás ochrání před nepříznivými vlivy volných radikálů. Kombinace těchto nutričních látek nabízí široké spektrum přírodních vitamínů a bylin. Unikátní složení vitamínů v Mastervitu podporuje většinu životních funkcí organismu.

Co je Alveo?

03.02.2023

Alveo je jedinečné bylinné tonikum pro celkové posílení organizmu a dodání vitální energie. Je účelově navrženo tak, aby nejen vhodně doplnilo naši výživu a zajistilo tak zvýšenou vitalitu, ale také posílilo obranyschopnost organizmu. Alveo je navíc i účinný antioxidant. Umožňuje tělu aktivně odbourávat toxiny, a zajišťuje celkovou ochranu a...

Pečení, uklízení a spousta stresu. I s tím má většina z nás spojené Vánoce. Zkuste to proto tentokrát udělat jinak a Vánoce si víc užít. Máme pro vás pár tipů, které vám je zaručeně zpříjemní.

Asi nikdo z nás nevítá vrásky zrovna s nadšením. Všichni se však můžeme spolehnout na to, že se jim nevyhneme. Existují ale způsoby, jak jejich příchod můžeme oddálit, a když se objeví, tak je alespoň zmírnit. Stačí dodržet 5 jednoduchých rad.

Současný životní styl klade značné nároky na naši výkonnost. Přílišná pracovní zaangažovanost, ale i problémy v osobních vztazích vyčerpávají přirozenou obranyschopnost a mohou vést k přetížení organismu. V této souvislosti se často hovoří o stresu. Co to však přesně je?


Vyplněním formuláře ti již žádná novinka o zdraví neunikne.


Sleduj nás i na