Vaše tajná zbraň pro zdravé klouby a kůži!

28.01.2022

Doplňky kloubní výživy jsou v dnešní době velmi populární. Kamkoli se podíváte, někdo vychvaluje výhody nějakého nového "zázračného" doplňku. Chytlavé slogany a marketing by ovšem neměly být základem pro výběr kloubního suplementu. Dejte si pozor na produkty, které nejsou ničím jiným než levnými bylinnými extrakty v pěkném balení.

Zcela přírodní prémiový tekutý doplněk určený k podpoře zdraví kloubů je "Onyx Plus Flexi". Tento vysoce kvalitní multiminerální doplněk je formulován tak, aby podporoval zdravé kosti a klouby. Onyx Plus Flexi pomáhá tělu produkovat vlastní zásoby kolagenu a obsahuje přírodní zdroj pro klouby, šlachy, vazy, kosti, svaly, kůži a nehty.

Onyx Plus Flexi obsahuje unikátní zcela přírodní složení, které kombinuje výhody hydrolyzovaného mořského kolagenu spolu s vysoce vstřebatelnou formou vápníku (100 mg), hořčíku (200 mg) a 250 % doporučené denní dávky vitamínu D3 pro dospělé. Navíc Onyx Plus Flexi obsahuje kyselinu hyaluronovou, Kadidlovník pilovitý, Harpagofyt ležatý a Vrbu bílou, které všechny přispívají k podpoře dobrého zdraví kostí, kloubů a kůže.

Hydrolyzovaný rybí kolagen, stejně jako další zdroje kolagenu, může pomoci zpomalit některé známky stárnutí, jako jsou vrásky, problémy s klouby a slabost. Kromě těchto benefitů proti stárnutí poskytuje rybí kolagen také alternativu lidem, kteří mají problémy s používáním jiných forem kolagenu.

Vápník a hořčík jsou dobře známé prvky podporující zdraví kostí a také napomáhají zlepšit kvalitu spánku, náladu a imunitu a regulovat krevní cukr.

Spolu s fyzickou aktivitou by měl být vitamin D užíván po celý život jako součást zdravé výživy. Může také pomoci předcházet úbytku kostní hmoty, nebo rozvoji osteoporózy. Jeho zdravotní přínosy nelze podceňovat, od podpory imunitních funkcí přes budování silných kostí a zubů až po lepší poznávací schopnosti a celkovou pohodu. Může také pomoci snížit rizika některých druhů rakoviny, srdečních chorob, cukrovky a roztroušené sklerózy.

Jak by se dalo předpokládat, přírodní doplňky stravy budou mít různé senzorické vlastnosti, jako je chuť, vůně a vzhled. Stejně jako žádné dvě sněhové vločky nejsou identické, produkty pocházející z přírody bez přidaných sladidel nebo zvýrazňovačů chuti budou mít také jedinečné vlastnosti s každou vyrobenou šarží. Například mořský kolagen používaný v Onyx Plus Flexi pochází z pěti různých mořských organismů a obsahuje celé spektrum aminokyselin. To znamená, že každá šarže kolagenové složky, kterou obdržíme, by mohla mít za následek změny senzorických vlastností v konečném produktu v závislosti na tom, který mořský druh tvoří většinu této šarže. Pro přirozenou stabilizaci a zachování těchto účinných látek obsahuje receptura kyselinu citrónovou, která také reguluje rovnováhu pH a zvyšuje vstřebávání vápníku a hořčíku. Kvůli jeho kyselosti a kyselé chuti používají jiní výrobci doplňků stravy často sladidla, aby zakryli chuť. Protože jsme se ve společnosti Akuna rozhodli upustit od přidávání jakýchkoli sladidel a zvýrazňovačů chuti, může to mít za následek to, že některé šarže Onyx Plus Flexi budou mít výraznější "rybí" chuť nebo vůni. Nebylo by logické věřit, že každá šarže bude mít stejnou chuť, vůni a vzhled. Pamatujte, že matka příroda je umělec, ne montážní linka! Nároční spotřebitelé berou tento fakt jako pozitivní následek toho, že Akuna přísně dodržuje svoji politiku používání pouze těch nejlepších přírodních složek za všech okolností.

Kromě použití pouze čistě přírodních složek v Onyx Plus Flexi jsme se také rozhodli zdržet se použití jakýchkoli emulgátorů, abychom dosáhli homogennějšího vzhledu. S vysokou koncentrací minerálů a mořského kolagenu ve složení může docházet k sedimentaci a srážení, které lze snadno vyřešit jemným protřepáváním lahvičky pod teplou vodou po dobu několika minut.

Akuna je hrdá na to, že vyrábí produkty, které za všech okolností zahrnují tu nejvyšší kvalitu, účinnost a bezpečnost. Mírné odchylky v chuti, vůni a vzhledu nemají žádný vliv na mikrobiologickou stabilitu nebo integritu našich produktů. Všechny produkty společnosti Akuna jsou vytvářeny s láskou a jsou vyráběny v kanadském závodě v malých šaržích, které zajišťují co nejčerstvější konečný produkt pro spotřebitele.

Přejeme hodně zdraví a úspěchů!

Martina Bachraty, oddělení kvality


Chci mít zdravé klouby a kůži!

Multi-minerální doplněk stravy obohacený o hydrolyzovaný rybí kolagen, kyselinu hyaluronovou (hyaluronan sodný) a vitamín D3.

Tento prémiový tekutý produkt přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, je určen k podpoře normální činnosti svalů a nervové soustavy.