Aby vaše imunita neztrácela sílu

02.05.2023

Aku4Complex je, jak už název napovídá, komplexním produktem, ve kterém se snoubí účinky důležitých vitamínů, minerálů a stopových prvků. Je spolehlivým distributorem vitamínu C, působícím pozitivně na množství procesů v těle a je mimo jiné také vynikajícím antioxidantem. S procesem očišťování těla od škodlivých látek pomáhají další dvě v něm obsažené silné antioxidační složky – brusinky a granátové jablko. Ty mají navíc vliv na zpomalení stárnutí, zlepšení paměti, brání srážení krve a působí proti depresi. Brusinky pak mají za úkol především ochránit reprodukční schopnosti žen i mužů. Nezbytným stopovým prvkem pro lidský organismus je bezesporu selen, který se nachází v každé buňce lidského organismu. Dalším důležitým prvkem je bezpochyby zinek – spolehlivý ochránce před nemocemi a infekcemi.

Podstatným kritériem při výběru doplňků stravy je nejen dostatek či nedostatek vitamínů, minerálů a stopových prvků, ale také jejich vzájemný poměr. A právě ideální vyváženost těchto látek činí z Aku4Complex naprosto unikátní produkt.

Proč užívat Aku4Complex? Protože obsahuje...

Vitamín C, který posiluje imunitu a odolnost, urychluje hojení a působí také jako antioxidant, který zabraňuje poškození volnými radikály. Zároveň funguje coby ochrana jiných antioxidačních vitamínů nezbytných pro růst a obnovu tkání (šlach, cév, kostí, chrupavek atd.). Pomáhá zvládat psychický i fyzický stres a ovlivňuje hladinu cholesterolu v krvi. "Céčko" je navíc nutné pro syntézu kolagenu, noradrenalinu a karnitinu. Jeho nedostatek způsobuje kurděje (krvácení, podlitiny, ztrátu vlasů a zubů, bolesti kloubů a otoky).

Selen, který je základním stavebním kamenem budování a udržování imunitního systému. Chrání organismus před škodlivými bakteriemi a viry. Jako antioxidant přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, čímž snižuje riziko onemocnění. Chrání buňky před toxiny z prostředí a stravy. Přispívá k normální činnosti štítné žlázy a má kladný vliv na kvalitu a zdraví pleti, vlasů a nehtů.

Zinek doplňuje výborně předchozí dvě látky, neboť rovněž příznivě působí coby posilovač imunitního systému a je tak klíčový pro obranu organismu před infekcemi a nemocemi. Pomáhá bojovat s nachlazením a chřipkou. Napomáhá hojivým procesům v organismu, podporuje hojení ran. Podílí se na celé řadě metabolických aktivit, mimo jiné na metabolismu mastných kyselin a vitamínu A. Je nezbytný pro správnou funkci celé řady enzymatických procesů. Má vliv na plodnost a reprodukci. Ovlivňuje rovnováhu kyselin a zásaditost uvnitř organismu. Množství zinku v lidském těle je cca 1-2 gramy, z toho je asi 90 % uloženo v červených krvinkách. Je součástí přibližně 200 enzymů a podílí se na správné funkci inzulinu.

Brusinkový extraxt eliminuje infekci močových cest o 65 %, což vede ke snížení užívání antibiotik u dětí a žen nad 50 let. Brusinky obsahují tzv. Proanthocianidiny, které potlačují adherenci fimbrií bakterie E.coli v močových cestách. Sloučeniny nalezené výhradně v granátovém jablku, známé také pod označením punicalaginy, prokazují účinnost ve prospěch srdce a cév.

Granátové jablko je vysoce účinný antioxidant. Má vlastnosti, které zvyšují funkci imunitního systému a působí proti vzniku nádorových onemocnění. Účinně zamezuje srážení krve, které může způsobit infarkt myokardu, mozkovou mrtvici nebo embolii. Snižuje cholesterol a krevní tlak.Prokazuje se, že působí proti depresi.

Nejdůležitější účinky všech složek:

- prodlužují život a udržují tělesné zdraví - posilují imunitu - jsou spolehlivými antioxidanty - mají ochrannou a hojivou funkci

- zlepšují fertilitu neplodných manželství

- zkvalitňují mozkovou činnost

- posilují funkci štítné žlázy

- redukují homocystein, rizikový faktor srdečního onemocnění

Co řekli o Aku4Complex:

MUDr. Jaromír Bertlík, N.D., předseda Vědecké rady společnosti Akuna: "Na trhu je poměrně velké množství produktů, které jsou díky obsahu vitamínů a minerálů pojmenované jako komplex. Z takových produktů je potřeba pozorně vybírat, protože některé kombinace lidské tělo nedokáže dostatečně efektivně využít. Proto jsme při hledání vhodného složení produktu Aku4Complex zkoumali především synergickou stránku jednotlivých částí, které si vzájemně nesmí škodit a potlačovat účinky. A tak se narodil produkt, který má především blahodárný vliv na stav imunity každého z nás."

Dr. Sohrab Khoshbin, Ph.D., M. Sc., A.M.D., D. Hom, D. Acu, C.H.T., N.D.: "Prodělali jste nemoc nebo potřebujete posílit imunitu kvůli zátěžovému období, kterým právě procházíte? Vitamíny a minerály ovlivňují správné fungování lidského organismu.Budete-li konzumovat bohatou a pestrou stravu, která se bude starat o jejich přísun, ne vždy se vám podaří dosáhnout vyváženosti v takové míře, aby vašemu tělu nechyběly žádné důležité látky. Aku4Complex obsahuje potřebnou kombinaci vitamínů, minerálů a stopových prvků v optimálních dávkách." 

Výhody produktu:- přírodní vitamíny jsou extrahovány z přírodních látek

- čtyři pro lidské tělo důležité látky v jednom doušku

- ideální kombinace pro posílení a budování imunity - jednotlivé látky jsou postupně vstřebatelné

- ušetříte místo v lednici

- odlehčíte zavazadlo na cesty a dovolené (1 láhev místo 4)

Doporučené dávkování: Dospělí: 1/2 odměrky – 15 ml denně

Čisté suroviny a kontrola kvality: Všechny suroviny pocházejí z ekologicky čistých oblastí. Jednotlivé extrakty i výsledný produkt jsou průběžně testovány akreditovanou laboratoří v Kanadě. Společnost Akuna Health Products Inc. Je držitelem certifikátu ISO a GMP, což zaručuje absolutně nejvyšší standard výrobků.

Balení: 4 lahve ( 1 láhev = 480 ml)


Chci posílit imunitu

Aku4 complex je, jak už název napovídá, komplexním produktem, ve kterém se snoubí účinky důležitých vitamínů, minerálů a stopových prvků. Klíčovým je vysoký obsah vitamínu C (1500 mg v denní dávce) a dále obsah selenu a zinku. Tyto látky přispívají k normální funkci imunitního systému a podporují obranyschopnost organismu. Obsahuje také dvě antioxidační složky - brusinkovou šťávu a šťávu z granátového jablka.

Podstatným kritériem při výběru doplňků stravy je nejen dostatek či nedostatek vitamínů, minerálů a stopových prvků, ale také jejich vzájemný poměr. A právě ideální vyváženost těchto látek činí z Aku4 complex naprosto unikátní přírodní doplněk stravy.