Akuna online academy

30.04.2021

Představujeme vám novou jedinečnou online platformu, kterou jsme vytvořili speciálně pro potřeby našich poradců a uživatelů, abychom jim usnadnili přístup k informacím a možnost online vzdělávání. Tento ucelený program je zaměřený na zdravý životní styl, výživu, pohyb, nastavení mysli a osobní rozvoj. Najdete zde množství zajímavých videí, která jsou pro lepší přehlednost rozdělena do několika kategorií, ze kterých si každý vybere přesně to, co ho zajímá a o čem se chce dozvědět více.

Na Akuna online academy najdete tato školení:

Staň se profesionálem

Vzdělávací program pro všechny, kteří chtějí zlepšit své dovednosti z oblasti prodeje, obchodu, prezentace, kontaktování a dalších okruhů. Jednoduše pro ty, kteří se rádi zdokonalují, učí nové dovednosti a chtějí se posunout na další level. Tento program je určený nezávislým poradcům společnosti Akuna, aby zvýšil jejich úspěšnost a udělal z nich opravdové profesionály ve svém oboru. V tomto školení se dozvíte tajemství uzavírání obchodu a ukážeme vám klíč k úspěchu a umění prodejní prezentace. O své zkušenosti se s vámi podělili zkušení manažeři, kteří již dosáhli mnoha úspěchů.

Minimum výživového poradenství

Jedním z faktorů ovlivňujících naše zdraví je správná výživa. Potřeba přijímání potravy je také jednou z našich základních fyziologických potřeb. Nevhodná strava je příčinou mnoha onemocnění, proto je nezbytné dobře volit potraviny, kterými své tělo vyživujeme. Musíme důležité látky nejen doplňovat, ale také dbát na jejich kvalitu. Složení stravy má velký vliv na celkový zdravotní stav, výkonnost a vitalitu. Cest ke zdravému životnímu stylu a stravě je mnoho a každý si musí sám zvolit tu, která mu bude nejvíce vyhovovat. Pan doktor Bertlík si pro Vás připravil sérii několika videí, kde se s Vámi podělí o to, co je podle jeho názoru nezbytné vědět a znát z oblasti výživy, abyste se tak mohli lépe starat o své tělo a současně poradit také Vašim zákazníkům se správnou životosprávou. Najdete zde témata jako pitný režim, mikrobiom, vitamíny a minerály, horečka, zánět, degenerativní onemocnění a mnoho dalšího.

Buď fit

Někdy je těžké se rozhýbat, ovšem v této době je to nezbytností obzvlášť při sedavém zaměstnání. Proto jsme pro vás připravili sérii cvičení, které si snadno zacvičíte i doma a nepotřebujete k tomu žádné speciální nástroje a pomůcky, vystačíte si pouze s podložkou na cvičení. Videa jsou pestrá, aby si vybral opravdu každý. Vysvětlíme si mimo jiné důležitost dýchání, čeká vás protažení celého těla, lehké posilování a mnoho dalšího. Dopřejte si s námi každodenní dávku pohybu s heslem: "Ve zdravém těle zdravý duch." 

V jednotlivých kategoriích najdete mnoho kvalitního a hodnotného obsahu a věříme, že si každý najde to svoje. Navíc obsah neustále rozšiřujeme a každý týden přidáváme nová videa, proto nás sledujte, ať vám žádné neunikne.

Všechny tyto informace jsou pro naše partnery zdarma. Stačí se jen přihlásit