Alveo vstupuje do třetího desetiletí.

02.02.2020

S magickým datem plným dvojek 02. 02. 2020 vstupuje naše "vlajková loď", produkt ALVEO, který vychází z tradiční čínské medicíny, do třetího desetiletí. 

Dvojka je dle numerologie symbolem štěstí, růstu, vytrvalosti a pozitivní energie. A bylo tomu stejně i 02. 02. 2000, kdy bylo ALVEO uvedeno na český trh.


Za dvacet let se na českém trhu prodalo několik milionů láhví ALVEA a oblíbili si ho uživatelé od útlého dětského věku až po seniory. ALVEO získalo hned několik ocenění a certifikátů na různých světadílech. Díky antidopingovým testům je ALVEO vhodné také pro vrcholové sportovce a splňuje předpisy na ochranu zdraví vydané Státním zdravotním ústavem České republiky.

Máme velkou radost, že díky vaší zpětné vazbě cítíme smysluplnost naší práce. Často komunikujeme se zákazníky, kteří jsou věrnými spotřebiteli ALVEA a nedají na jeho pozitivní přínos pro jejich zdraví dopustit. 

Slýcháme: "ALVEO je náš životabudič, každé ráno se těšíme na skleničku. Dobře se nám spí, cítíme se plni energie, lépe zvládáme chřipková období, jsme vyrovnanější a máme lepší krevní obraz." a další... Co nás nepřestává těšit jsou zprávy o vytouženém těhotenství. Několika párům, kteří již vzdávali šanci na vlastní dítě, se právě po pravidelném užívání produktů společnosti Akuna podařilo otěhotnět.

V minulých letech vyhledávali pomoc v přírodních produktech spíše zákazníci středního věku nebo ti, kteří již nějaké zdravotní problémy řešili.

Ale v poslední době přibývá uživatelů i z řad mladé generace, protože i oni si již dnes uvědomují potřebu prevence a posilování imunitního systému. To nás velmi těší.

Patříte-li Vy mezi uživatele našich produktů, pak budeme rádi, když se o své zkušenosti podělíte s ostatními. A pokud naše produkty neznáte, pak sami vyzkoušejte.

Děkujeme Vám za Váš zájem a péči o vlastní zdraví, za odvahu zkoušet něco nového, za věrnost našim produktům i myšlence udělat svět zdravějším a lepším, za nadšení a vytrvalost, se kterou ji šíříte mezi lidmi, za Vaši snahu růst a zdokonalovat se.