Amazing places OČIMA ÚČASTNÍKŮ

24.09.2020

Jaký byl zářijový Amazing places očima samotných účastníků? To se dozvíte v tomto článku.

"Další a znovu jedinečná akce s naší firmou. Skvělý program, parta úžasných parťáků, kamarádů.

Nenechejte si další akci ujít, tyto odměny jsou tady i pro vás všechny aktivní Akuňáky."

Dagmar Drkalová

"Poslední akce Amazing places v rámci Akuna A-clubu je zcela čerstvá. V úterý ráno jsme přijeli na Akunu, odstavili jsme auta a začala pro nás krásná smršť příjemných zážitků - wellness Resort Maximus v Brně, vířivky, saunový svět, relax, drinky, slunce a pohoda, výborný oběd v restauraci resortu a potom přesun na golfovou akademii Na Kšírovce. Tam jsme si pod dohledem zkušeného trenéra vyzkoušeli základy golfu a zahráli jsme si i miniturnaj na šest jamek. Hodně jsme se u toho nasmáli a ocenili týmovou spolupráci podle hesla "každý chvilku tahá pilku" 😊. Příjemně unavení jsme se přesunuli do Valtic, kde nás očekávali pohostinní a milí lidé ve vinařství Málek. No a co vám budu povídat 😊: skvělá večeře, návštěva vinného sklípku, degustace vín, včetně sabráže šampaňského, spoustu zajímavostí a hlavně velká legrace celý večer, zakončená tanečky a zpěvy z dobré nálady. Druhý den jsme se vrátili na Akunu odpočatí, s dobrou náladou, stmelení a motivovaní pro další práci. Velmi si toho vážím a děkuji Renému, že dokáže ocenit takovými zážitky aktivní parťáky nad rámec finančních bonusů. Zaměstnancům děkuji za perfektní servis.

Do dnešního dne jsem měla příležitost se zúčastnit všech akcí Amazing places. Každá z nich byla originální a skvělá a určitě stojí za to, udělat všechno pro to, aby se tam každý Akuňák nominoval. Každý může :-)...."

Iveta Barvínková

"Zažila jsem hodně firemních akcí u velkých korporátních firem. A zažila jsem i několik Akuna akcí. Ale Akuna akce mají vždycky něco navíc... srdíčko. Jsou dělané s touhou připravit pro nás distributory opravdu to nejlepší a s co nejlepším servisem. A za to všem na Akuně a Renému patří velké poděkování. Dělejme radost Akuně svými obraty, Akuna zase odměnou udělá radost nám. Vyplatí se všem být na takových akcích, jako je Amazing Places. GO Akuna GO!"

Sylva Zouharová

"Zúčastnila jsem se dvoudenní akce Amazing places s "A" clubem. Prázdniny stály za to, dařilo se! A jak je u Akuny zvykem, vždy má něco navíc. To, jak se o nás zaměstnanci starali, to nemělo chybu.

Společnost nám také dělal sám majitel firmy René Lelek, což byla pro mě čest. Takových akcí jsem u Akuny zažila hodně, byli jsme v Česku i v zahraničí a moc se mi líbí, že všechny ty roky majitel firmy neslevil z úrovně a prestiže odměn. Mám pocit, že jsou stále lepší a nápaditější. Je vidět, jak si naší práce Akuna váží. Rok za rokem vnímám obrovský rozdíl mezi klasickým podnikáním a zaměstnáním i míru svobody času. Nikdy se mi zpětně dříve v práci nestalo, že by mi k výplatě někdo přidal ještě navíc každý měsíc dovolenou a to tak luxusní, že na ni vzpomínám třeba i 10 roků zpětně. Jsem vždy ve společnosti těch nejlepších. Prožívám to také díky pocitům týmového akuňáckého ducha, i díky mé obchodní partnerce Sylvě Zouharové, která si zasloužila za Silver partnera být s námi také. A najednou přitahuje další a další parťáky. Těším se moc na další odměny, stojí za to udělat vždy o krůček navíc a pak AKUNA udělá obrovské kroky k nám. Vnímám to, jsem vděčná a je to pro mě vždy výzva. Víra hory přenáší a v Akuně nemusíte jenom věřit, vidíte ten rozdíl velmi brzy, poznala jsem ho také. Emoce jsou nepřenositelné, tentokrát to opravdu jiskřilo...

Jedna rada na závěr: Pokud plním podmínky "A" clubu, tak to duplikuje moje skupina. Ví, že pokud to splním já, tak oni také mohou. Největší chyba je říct si, toto mě nemotivuje. Pak vzniká otázka: Není to jenom o mně, ale o tom, jaké lidi chci přivést a jak oni vnímají společnost, jak oni poznají, zda je Akuna pro ně? Mé heslo je "setkávání je nejvyšší forma spolupráce". Dělám jednu práci a mám za ní několik úrovní odměn, provizí, benefitů.

Vnímám, jak jsou tyto akce "A" Clubu důležité pro nováčky, kteří poznají, že to co píšeme, říkáme, mohou oni také prožít a zažít. To je nejvíc. "

Dagmar Maixnerová

"Amazing places ve Valticích byla suprová akce za odměnu, na kterou se jen tak nezapomíná. Odpočinek a relaxace ve wellness, aktivita na golfu i atmosféra ve sklípku bylo propojení všeho a všech na společnou vlnu, která dokáže pořádně pozvednout a způsobit i nemožné. Bude mě to dlouho motivovat."

Iveta Zrnečková