Bolí vás při pohybové aktivitě svaly a klouby? Máme tip, jak jim pomoci

21.05.2021

Pohyb je jednou ze zásad zdravého životního stylu. Už samotná chůze na čerstvém vzduchu a v hezkém prostředí plném zeleně snižuje stres. Zároveň průběžně doplňujete vitamín D ze slunečních paprsků. Chůze pomáhá proti kardiovaskulárním chorobám, a ještě při ní spalujete kalorie. A to nemluvíme o spoustě zábavy a radosti, kterou pohyb přináší. Abyste ale mohli tyto benefity využít naplno, musíte své svaly a klouby udržovat ve formě. Víme o přípravku, který vám s tím pomůže. 

Jak předcházet bolesti

Abyste si všechny zmíněné přínosy mohli užít, musí vás pohyb venku bavit. A k tomu je potřeba, aby vás nic nebolelo. Se zablokovanými zády nebo artrózou kyčlí se hýbete přece jen docela těžko. Na podobné věci ale nestačí myslet až ve chvíli, kdy se bolest objeví. To už bývá pozdě. Ideální je bolesti svalů a kloubů předcházet. Kromě pravidelného pohybu vám s tím pomůžou i různé minerály a další doplňky stravy. Například vápník, hořčík nebo kolagen.

Všechny živiny najednou

Komu by se ale chtělo brát si denně celou hrst tabletek a přemýšlet, jestli na něco nezapomněl? Ideální je proto najít přípravek, který nabízí prakticky všechny potřebné živiny. A přesně takový je ONYX PLUS Flexi od společnosti Akuna. Najdete v něm například hořčík, který pomáhá ke správnému fungování svalů a zároveň snižuje únavu. Nebo vápník, který je nezbytný pro silné kosti. Navíc také přispívá k normálnímu fungování svalů. Se správným vstřebáváním těchto látek pomáhá vitamín D, který v ONYX PLUS Flexi také najdete. Tento vitamín, který získáváme i ze slunce, navíc podporuje imunitu.

Ke zdravým kloubům, vazům a šlachám pak přispívá hydrolyzovaný rybí kolagen. Zároveň pomáhá udržet pružnou pokožku. A kloubům prospívá také hyaluronan sodný, který funguje jako lubrikant v kloubním pouzdře.

Tělo vše snadno vstřebá

Prospěšných látek přitom najdete v ONYX PLUS Flexi víc. A všechny jsou dobře stravitelné. Tento přípravek je totiž ve formě nápoje. Nemusíte se tedy bát nepříjemného užívání a zároveň máte jistotu, že vaše tělo dokáže živiny efektivně využít. Vše je navíc balené v elegantní a ekologické skleněné láhvi, takže nezatěžujete životní prostředí dalším zbytečným plastem.

Využijte celý systém

Kromě ONYX PLUS Flexi můžete sáhnout i po dalších doplňcích stravy od Akuny. Péči o svaly a klouby tak doplníte například řadou vitamínů, prostředky na posílení imunity nebo kvalitní kosmetikou. Uděláte tak něco nejen pro sebe, ale pro celou svou rodinu. Od dětí až pro prarodiče.

Záleží tak jen na vás, jestli si vystačíte jen s jedním přípravkem, který zpříjemní (nejen) pohyb, nebo sáhnete rovnou po celém systému zdravotní prevence.

V každém případě vám ale vaše tělo poděkuje.


Řekněte stop bolesti

Multi-minerální doplněk stravy obohacený o hydrolyzovaný rybí kolagen, kyselinu hyaluronovou (hyaluronan sodný) a vitamín D3.

Tento prémiový tekutý produkt přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, je určen k podpoře normální činnosti svalů, kloubů a nervové soustavy.