Bylinný detoxikant

01.12.2023

AkuCleanse obsahuje látky pomáhající urychlovat čistící procesy. Výrazně posiluje správnou funkci orgánů zažívacího traktu. Udržuje je mladé a správně fungující.

Nesprávná funkce zažívacího traktu

Symbiotické bakterie a ostatní protektivní složky chybí. Patogenní bakterie, kvasinky, cizopasníci a toxiny se mohou hromadit, poškozovat střevní stěnu a být příčinou zhoršeného stavu.

Mechanismus je následující:

1. krok toxiny a odpadní zplodiny látkové výměny pronikají skrze nezdravé střevo a plynou do jater;

2. krok: játra, fáze 1 v játrech nejsou toxiny zcela odstraněny;

3. krok: játra, fáze 2 z jater toxiny přecházejí do krve a usazují se ve tkáních, např. v tukových tkáních, v mozku a v nervovém systému;

4. krok toxiny cirkulují v krvi a přispívají k dlouhodobému zhoršení zdraví.

Správná funkce zažívacího traktu

Symbiotické bakterie spolu s dalšími činiteli obsaženými ve stravě či v přirozených střevních sekretech zabraňují usazení patogenních bakterií. Přispívají k bakteriální rovnováze a optimálnímu zdravotnímu stavu střeva.

Správný mechanismus je pak následující:

1. krok ve zdravém střevě jsou odpadní zplodiny a většina toxinů vyměšovány spolu se stolicí, jen malé množství prochází stěnou střevní a je přirozeně dopraveno do jater;

2. krok: játra v játrech jsou toxiny transformovány na meziprodukty – přechodné látky;

3. krok: játra ve třetí fázi jsou přechodné látky přeměněny na látky rozpustné ve vodě a dopraví se do ledvin;

4. krok látky jsou vyloučeny močí.

AkuCleanse nabízí

Látky obsažené v AkuCleanse pomáhají urychlovat čistící procesy na úrovni tlustého střeva, jaterní a ledvinové fi ltrace, podporovat optimalizaci složení žluči a zlepšení metabolických funkcí vůbec. AkuCleanse výrazně posiluje správnou funkci orgánů zažívacího traktu, a také působí na žlázy s vnitřní sekrecí. Příznivě ovlivňuje funkci imunitního systému, přímo svými protizánětlivými účinky, nepřímo tak, že odbouráním toxinů uvolní jeho účinné složky k boji s bakteriemi.

Složení AkuCleanse

Ostropestřec mariánský

Ostropestřec má proticirhotické, protizánětlivé, tonizační a protinádorové účinky. Působí antidepresivně. Je výborným antioxidantem. Stimuluje růst nových jaterních buněk.

Červená řepa

Červená řepa upravuje funkci jater a přispívá k odstranění jaterních toxinů. Pomáhá při zácpě a střevních potížích, při redukci zvýšeného krevního tlaku, má protinádorové účinky a příznivě působí na imunitní systém.

Petržel zahradní

Petržel patří do skupiny diureticky (močopudně) působících bylin, má karminativní, spasmolytické (protikřečové), vasodilatační (rozšiřuje cévy), antiseptické, antirevmatické, alitotriptické účinky – pomáhá při vylučování ledvinových kamenů

Smetanka lékařská

Smetanka napomáhá ke zlepšení chuti k jídlu, snižuje nadýmání a plynatost. Působí proti bakteriím a plísním, snižuje vysoký krevní tlak, spolupůsobí při odbourávání krevních toxinů a má preventivní protinádorové účinky. Řadí se také do skupiny jaterních čističů a bylin optimalizujících tvorbu žluči.

Lopuch větší

Lopuch je vhodný pro léčbu chronických ekzémů, akné a nadměrně mastnou pokožkou. Pomáhá proti lupům, proti vypadávaní vlasů, působí proti plísním, bakteriím a infekčním zánětům pokožky. Působí proti infekčním průjmovým onemocněním a pozitivně upravuje pravidelnost vyměšování, stimuluje činnost jater a žlučníku. Reguluje krevní tlak a cukr. Snižuje vysoký krevní tlak, posiluje imunitu. Odstraňuje ledvinové kamínky a pomáhá řešit záněty močového měchýře.

Co řekli o AkuCleanse

MUDr. Jaromír Bertlík N.D.

Absolvoval všeobecné lékařství na Lékařské fakultě UP v Olomouci. Před odchodem do Kanady se specializoval na problematiku záchranné služby, gynekologii. Po příchodu do Kanady rozšířil své působení o výzkumnou práci v oborech neonatologie, patologie a ECG. Od začátku svého kanadského pobytu se zajímá o naturopatii, z níž získal doktorát na Univerzitě naturopatické medicíny. Věnuje se soukromé praxi a výzkumu. Je úředním znalcem pro udělování licencí k alternativní léčbě. Je předsedou vědecké rady naší společnosti. Sestavil recepturu AkuCleanse.

"Od začátku své praxe jsem se setkával s problémem: někteří mí pacienti, ačkoliv dodržují životosprávu a užívají vitamíny, minerály i bylinnou prevenci, se dále necítí dobře. Doplňky na ně prostě neúčinkují, někdy se cítí dokonce hůře. Dlouho jsem si lámal hlavu proč. Průměrný čtyřicetiletý člověk v sobě dlouhá léta nosí zátěž dvou až čtyř kilogramů jedovatého balastu, živné půdy patogenních bakterií. Jeho zažívací trakt nefunguje ani z poloviny správně. Velká část populace trpí různými chronickými záněty zažívací soustavy a dysfunkcemi vnitřních orgánů. Organismus, zanesený cizorodými škodlivými látkami, není schopen absorbovat účinné látky. Žijeme déle, ale za tu cenu, že průměrný Evropan chodí nejméně jednou měsíčně k lékaři. A rychle stárneme, daleko rychleji, než bychom mohli a měli. A to všechno kvůli toxinům. Mezitím plynul čas a s novými výsledky výzkumů přinášel nové odpovědi na dílčí otázky. Až jsem konečně mohl dospět ke své odpovědi i já."

MUDr. Jaromír Bertlík N.D.

Dávkování

Doporučuje se 15 ml 1–2x denně s jídlem Není vhodný pro děti, pro těhotné a kojící matky


Chci urychlit čistící procesy

Játra jsou čistícím systémem našeho těla a napomáhají odstranit všechny nečistoty a toxické látky, které se do našeho těla pravidelně dostávají. Po desetiletích, kdy nám játra filtrují toxiny, potřebuje filtrační systém našeho těla vlastní očistu.