Chtěli jsme co nejdokonalejší prevenci

31.03.2021

Přinášíme rozhovor z archivu článků časopisu Health & Succes kdy v květnu roku 2000 Sohrab Khoshbin poprvé navštívil Českou Republiku.

"Zázračné léky neexistují. Ani Alveo není zázračný lék, který hned napraví všechny chyby Vašeho života. Když všechno ostatní děláte špatně, chcete pak od Alvea nemožné. Vzorec dlouhého aktivního života při zachování plného zdraví zní: rozumná fyzická a psychická zátěž, co nejčastější pohyb na zdravém vzduchu, kvalitní voda a pitný režim, vyvážená zdravá strava bez polotovarů a konzerv. A protože to v dnešním světě při nejlepší snaze nelze zcela dodržet, užívat co nejkvalitnější potravinové doplňky - například Alveo."

Máte za sebou sedmidenní cestu po naší zemi. Jak se Vám tu líbilo:

Vaše země je výjimečně krásná a malebná. Měl jsem příležitost cestovat po celé zemi a nemohl si nevšimnout toho nevšedních souzvuku bohaté kultury a historie s kulturní krajinou. Bylo zvláštní vidět to na vlastní oči. Odnáším si odtud nezapomenutelnou vzpomínku. Už vím, proč jste na svou zemi tak hrdí.

Co Vás zde zaujalo nejvíc?

Lidé. Ve své praxi i ve škole mám možnost setkávat se s lidmi z různých koutů světa. Ale setkání s tak vřelými a přátelskými lidmi, jako byli distributoři Akuny, patřila k nejsvětlejším okamžikům mé cesty. Ti lidé častokrát vážili dlouhou cestu a věnovali setkání svůj drahocenný čas. Hluboce na mě zapůsobilo, jak se snažili získat z přednášek co nejvíce a kolik toho znali. Úžasná byla třeba vystoupení některých distributorů v Olomouci. Jejich odhodlání, zaujetí a nadšení mě utvrdilo v přesvědčení, že každý z nich bude v obchodě úspěšný. Velmi si vážím lidí s pozitivním přístupem k životu. A jsem šťastný, že se mi zde podařilo navázat tolik nových známostí i přátelství.

Vaše cesta měla za cíl představit distributorům Akuny Alveo. Jak byste je krátce představil těm, kteří se na setkání nedostali?

Je to přípravek hlavně pro prevenci před nemocemi. Nemoci mívají různé příčiny. Buď mají cizího původce, například bakterii nebo virus, nebo bývají důsledkem nedostatečné funkce orgánů a systémů v našem těle. Ta vzniká mimo jiné i z nedostatku živin, což zase bývá příčinou nadbytku zplodin látkové výměny a jiných toxinu, které tělo nedokáže odbourat a vyloučit. I ve velice dobře vyvážené lidské stravě chybí základní výživné látky - vitamíny, minerály a enzymy. Některé ze základních živin chybí 95 % lidí na světě. Rozhodli jsme se tedy připravit preparát, který by tyto závažné nedostatky pomáhal odstranit. Samozřejmě měl být bylinný, připravený přírodní cestou. Chtěli jsme, aby byl co nejkomplexnější, dobře vyvážený, s příznivými účinky pokud možno na všechny systémy organismu. Nesměl mít žádné vedlejší účinky. Zároveň jsme si předsevzali používat nejkvalitnějších, tedy neoslabených a čistých rostlin. A v neposlední řadě jsme museli dokázat, aby každý organismus dokázal dobře využít těch živin a jiných účinných látek, které mu dodáme. Myslím, že se nám to povedlo a náš přípravek je teď ve své kategorii nejlepší.

Proč je v Alveu právě 26 bylin?

V Alveu se byliny mísí za účelem dosažení několika efektů: Za prvé zesílení léčebných účinků. Některé byliny v kombinaci s jinými fungují silněji a lépe. Za druhé vyvolání nových účinků, kterých žádná z použitých bylin samostatně nemá. A za třetí odstranění vedlejších účinků. Některé jinak skvělé byliny mohou při dlouhodobém používání vyvolat nežádoucí vedlejší účinky. Například byly prokázány změny na játrech u některých lidí, dlouhodobě užívajících ženšen. Sice nevýznamné, ale byly. A my jsme v tomto ohledu měli maximalistické požadavky: žádné vedlejší účinky. Naše směs je vytvořena podle vzorce, který je výsledkem dlouholetých zkušeností a výzkumů. Menší množství bylinných preparátů naše požadavky splnit nemohlo.

Jak vlastně působí Alveo na organismus?

Těžká otázka. Bylo by velmi složité vysvětlit, proč působí, jak působí. Soustředím se na jeho hlavní účinky. Alveo nahrazuje chybějící živiny v potravě, dodává je tělu v jejich nejbezpečnější a nejpřijatelnější podobě a dostává je do všech důležitých systémů. Vyrovnává také bílkovinné a elektrolytové hospodářství. Vyrovnáním poměrů potřebných účinných látek v těle umožňuje optimální odbourávání a vylučování zplodin látkové výměny a balastních látek. Zvyšuje obranyschopnost organismu proti onemocnění, napomáhá správné a rychlé regeneraci tělních systémů včetně nervového a zpomaluje degeneraci organismu.

Vím, že ve své praxi Alveo používáte k léčbě.

Proč říkáte, že nejí lék?

Vysvětlení této otázky by vyžadovalo delší čas a větší prostor ...

Mohli bychom si o tomto tématu promluvit někdy jindy?

Určitě. Moc se těším

Děkuji. Vraťme se k užívání Alvea. Jak je dávkovat?

Doporučená denní dávka je jedna až dvě odměrky, 28 - 56 ml. Nejlepší doba pro užívání je je půl hodiny před jídlem. V užívání výrobku maximální hranice není, lze požít i čtyři či pět odměrek za den. Je to individuální, ale minimum je však pro dosažení účinků nutné. Při zátěži, například při požití alkoholu, při kouření, stresu nebo špatné životosprávě se potřeba až několikanásobně zvyšuje. Také reakce každého jedince je jiná.

Mohou nastat nějaké negativní reakce či komplikace?

Většinou nedochází k žádným komplikacím. Existují však případy, kdy vylučovací systém není schopen vyloučit přechodně zvýšené množství toxických látek odbourávaných z tkání. Pak se může objevit takzvaná adaptační reakce. Po jednom či dvou týdnech užívání se může objevit průjem, akné, anebo vyrážka. Jsou to však příznaky příznivých účinků Alvea, tj. odbourávání a vylučování škodlivých látek. V těchto případech doporučuji snížit dávky na polovinu a zvyšovat je postupně během dvou až tří týdnů.

Jak dlouho bychom měli Alveo užívat?

Alveo jsme připravili tak, aby bylo možné užívat dlouhodobě. Ideální by bylo brát je průběžně pořád. Ti, kteří cítí, že se jejich stav zlepšuje, mohou v užívání pokračovat, anebo přestat. Všechno záleží na jedinci a jeho pocitech z užívání.

Jak by se měl člověk užívající Alveo chovat?

Žít zdravě. Všichni víceméně víme, co to znamená.

Chtěl byste něco vzkázat našim čtenářům?

Chtěl bych poděkovat těm, kteří mi cestu umožnili a všem, kteří mě na setkáních obohatili o nové a v mnoha směrech podnětné zkušenosti. Doufám, že se ještě setkáme. Přeji vám a vašim rodinám mnoho zdraví a úspěchů.

Děkuji za rozhovor.


Chci nejlepší prevenci

Harmonizační rostlinné tonikum. Ideální kombinace účinných aktivních látek rostlinného původu obsažených ve směsi extraktů z 26 rostlin s přírodní příchutí máty peprné nebo hroznové šťávy.

Jedinečný zdroj životní energie - ALVEO. Působí komplexně. Vyrábí se v Kanadě. Je vhodné ke každodennímu užívání, nejlépe před jídlem. Celoročním užíváním jednoduše a efektivně doplňujeme tělu vzácné fytochemikálie a jejich prostřednictvím a prostřednictvím dalších čistě přírodních složek rostlinného původu působí na naše buňkové struktury.