Jak zlepšit hybnost kloubů

19.11.2019

Zajímá Vás, co všechno dokáže Růže šípková?

Nová studie z Dánska hovoří o skutečnosti, že prášek z Růže šípkové může zlepšovat biomechaniku kolenního kloubu. 

Každodenní užívání šípkového prášku dokáže zlepšit chůzi u osob, které s ní mají problémy.

"Jedná se o první studii posouzení účinnosti Růže šípkové na biomechaniku kolenního kloubu při chůzi" uvedli výzkumní pracovníci z oddělení revmatologie, kodaňské fakultní nemocnice v Bispebjerg-Frederiksberg. Při výzkumu byl použit speciální prášek připravený z Růže šípkové.

Při výzkumu byl použit speciální prášek připravený z Růže šípkové. 

Dánští vědci do výzkumu přijali 100 dospělých osob trpících omezením chůze, které bylo způsobeno problémy s koleny. 

Průměrný věk zkoumaných členů skupiny byl 67 let. Účastníci studie byli náhodně rozděleni do dvou skupin, z nichž první užívala po dobu 3 měsíců placebo a druhá doplňky stravy obsahující šípek. 

Studii dokončilo 94 osob a bylo dokázáno, že významná zlepšení související s koleny zaznamenala skupina, která užívala doplňky stravy obsahující Růži šípkovou.

V této "šípkové" skupině se objevila i zvýšená ohebnost kolenního kloubu oproti "placebo" skupině.
"Tyto výsledky potvrzují předchozí studie nutričních látek obsažených v Růži šípkové" uvedli příslušní vědci. 

O unikátních vlastnostech Růže šípkové věděli již staří Římané, kteří ji hojně využívali. A právě kvůli této jedinečnosti se ji rozhodl Dr. Sohrab Khoshbin zařadit do receptury nenahraditelného zdroje životní energie, kterým je ALVEO.


Vaše Akuna

Zdroj: Gait & Posture - "Improved gait in persons with knee related mobility limitations by a rosehip food supplement: A randomized, double-blind, placebo-controlled trial" Authors: E. Ginnerup-Nielsen, R. Christensen, H. Bliddal, G. Zangger, L. Hansen, M. Henriksen


Chci zlepšit hybnost kloubů

Harmonizační rostlinné tonikum. Ideální kombinace účinných aktivních látek rostlinného původu obsažených ve směsi extraktů z 26 rostlin s přírodní příchutí máty peprné nebo hroznové šťávy.

Jedinečný zdroj životní energie - ALVEO. Působí komplexně. Vyrábí se v Kanadě. Je vhodné ke každodennímu užívání, nejlépe před jídlem. Celoročním užíváním jednoduše a efektivně doplňujeme tělu vzácné fytochemikálie a jejich prostřednictvím a prostřednictvím dalších čistě přírodních složek rostlinného původu působí na naše buňkové struktury.