Jak zpomalit stárnutí pokožky? Pomůže vám AkuBEAUTY

20.08.2021

Znáte největšího nepřítele své pokožky? Je jím stárnutí. S věkem v ní totiž ubývá kolagenu i ceramidů a začíná se výrazně projevovat stres a únava. Spolu s tím se objevují vrásky a pokožka ztrácí pevnost. Naštěstí existuje způsob, jak stárnutí zpomalit - doplňovat látky, které v našem naše tělo postupně mizí.

O tom, proč je potřeba doplňovat kolagen (odkaz na článek o kolagenu), jsme psali už před časem. Nyní se proto podíváme na další látky, které jsou pro zdravou a pružnou pokožku důležité.

Ceramidy nás chrání před škodlivinami

První z nich jsou ceramidy. Jsou to lipidy, které jsou v buněčných membránách, a patří mezi hlavní složky pokožky. I díky nim zůstává kůže hydratovaná, pružná a svěží. Spolu s dalšími látkami ji navíc chrání před škodlivinami.

Jenže stejně jako kolagenu i ceramidů postupně ubývá.

Už do 30 let jich ztratíme zhruba 40 %. A po čtyřicítce už je ztráta dokonce 60 %. V pokožce nám tak zbývá méně než polovina ceramidů, které jsme měli v mládí.

Kosmetika, která pomáhá zevnitř

Pokud chceme stárnutí pokožky zpomalit, nezbývá nám než ceramidy doplňovat. Pomůže vám s tím řada anti-age krémů nebo přípravků proti vráskám.

A také nutritivní kosmetika - doplňky stravy, které dodávají potřebné látky do těla zevnitř.

Ceramidy se díky tomu dostanou do celého těla a působí všude, kde je třeba. Tedy nejen lokálně jako právě krémy. A pomůžou zpomalit stárnutí kůže i zpevnit vlasy či nehty.

Právě proto jsou jedním ze základů našeho přípravku AkuBEAUTY.

Pomůžou i výtažky z bambusu

Kromě pšeničných ceramidů najdete v AkuBEAUTY také výtažky z bambusových výhonků. Obsahují totiž křemík, který je důležitý pro zdravou kůži, vlasy i nehty.

Křemík je součástí mnoha enzymů, které řídí chemické reakce v našem těle. Podílí se tedy například na tvorbě kolagenu. A dodává pokožce (a samozřejmě i nehtům a vlasům) pevnost a pružnost.

Proti únavě pomůžou i vitamíny

Ke stárnutí kůže přispívá také únava a stres. Kvůli těmto faktorům může pokožka často vypadat starší, než ve skutečnosti je.

Proto je pro její zdraví a pružnost tak důležitý dostatek spánku.

A také proto v AkuBEAUTY najdete látky, které pomáhají únavu snižovat. Patří mezi ně:

  • kyselina pantothenová, která je stejně jako křemík důležitou součástí enzymů a pomáhá při základní přeměně tuků, cukrů a dalších látek,
  • vitamín B6, který pomáhá urychlovat metabolické reakce i chemické reakce v buňkách a přispívá k využití bílkovin, cukrů a tuků,
  • folát, tedy kyselina listová ve své přirozené (a lépe vstřebatelné) podobě.

Pomocník, kterého máte stále u sebe

Všechny látky, o kterých jsme se právě zmínili, najdete v AkuBEAUTY. Díky tomu dokáže tento přípravek zmírňovat únavu a zároveň do kůže a celého těla doplní potřebné živiny.

A pomůže tak zpomalit stárnutí pokožky.

Užívání AkuBEAUTY je navíc úplně snadné. Jednoduše si vezmete 2 tablety denně a zapijete je vodou. A je jenom na vás, kdy si na ně vzpomenete - můžete si je vzít kdykoliv během dne.

Stačí tedy jen přidat platíčko s AkuBEAUTY do kabelky a sáhnout po něm, když se vám to hodí.

Uvidíte, že vám vaše pokožka bude vděčná.


Chci zpomalit stárnutí pokožky

AkuBEAUTY obsahuje účinnou kombinaci dvou přírodních látek obohacenou třemi vitamíny.

Ceramidy pšenice (Triticum aestivum) jsou v tucích rozpustné složité molekuly, které hrají základní roli při procesu zadržování vody v tkáních pokožky, vlasů a nehtů. Extrakt bambusových výhonků (Bambusa bambos) obsahuje významnou minerální látku křemík. Kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, metabolismu bílkovin a glykogenu a folát přispívá k normálním psychickým funkcím.