Lancelot, aktuální doporučení lékaře

15.04.2020

MUDr. Oto Košta, Ph.D.

Vážení přátelé, někdy nám pravidla a zásady zdravého životního stylu připomene paradoxně až mimořádná událost - v tomto případě světová pandemie.

Podobně jako u chřipky každý rok apelujeme na očkování, otužování, racionální výživu, pitný režim, pohybové aktivity, nekouření, přiměřenou konzumaci alkoholu, dostatek spánku, psychohygienu a konzumaci doplňků stravy - vše celoročně!!! Bohužel v mnoha případech tyto apely lidé ignorují a spoléhají na akutní a okamžité zažehnání vzniklých obtíží, což v praxi může být velmi komplikované.

Pokud zdravý životní styl dodržujete, pak Vám rozhodně není neznámý potravinový doplněk LANCELOT. Vznikal dlouhých pět let a na jeho tvorbě se podíleli špičkoví lékaři, nutricionisté, biochemici, potravinoví technologové, naturopaté. Na český trh byl uveden v roce 2013.

LANCELOT přináší energii, sílu a vitalitu. Je určen především pro lidi, kteří vykonávají práci fyzicky i psychicky náročnou a pro seniory, kteří již své zásoby fyzických i psychických sil z valné části vyčerpali. Nebo pro lidi často a opakovaně nemocné, kteří ve většině případů mají nedostatečnou imunitu. Rovněž doporučuji u sexuálních obtíží mužů i žen.

Doporučen není naopak u žen těhotných, kojících a dětí do 15-ti let.

Produkt je složen pouze z přírodních zdrojů. Na webových stránkách společnosti Akuna, www.akunashop.cz, je možné si vyhledat všechny detaily a jednotlivé položky LANCELOTU. Zároveň si můžete nastudovat, co každá položka ovlivňuje a čím organismu prospívá.

Dávkování LANCELOTU najdete rovněž na webu. Mluvíme-li ovšem o současném zamoření světa, pak zde platí - respektive ve většině případů by platit mělo stejné schéma, jako pro prevenci každoroční epidemie chřipky:

Fáze 1 - SRPEN: začněte brát jednu kapsli denně, ideálně ráno cca hodinu po jídle

Fáze 2 - ZÁŘÍ: jednu kapsli ráno a jednu večer, opět cca hodinu po jídle

Fáze 3 - ŘÍJEN AŽ BŘEZEN: 3 x 1 vždy cca hodinu po jídle

Fáze 4 - DUBEN: snižte na 2 x 1 cca hodinu po jídle

Fáze 5 - KVĚTEN: snižte na jednu kapsli denně

Fáze 6 - ČERVEN A ČERVENEC: vynechte úplně

A od srpna začíná nový cyklus založený na pravidelném a poctivém užívání LANCELOTU, spolu s dodržováním zásad zdravého životního stylu!!!

Přestože naprosto zásadní pro pochopení filosofie působení LANCELOTU je fakt, že jeho plný účinek se dostavuje po 3 měsících pravidelného užívání (u některých uživatelů pozorováno již po jednom měsíci).

Pokud se chcete pokusit udělat něco pro svoje zdraví v čase šíření dnešní nákazy, pak doporučuji začít s užíváním IHNED bez přechodové postupné fáze, tedy 3x1 kapsli, cca hodinu po jídle a s tímto dávkováním vydržet až do úplného odeznění epidemie na území ČR.

Přeji Vám hodně zdraví a pokud možno bezvirové dny.

MUDr. Oto Košta, Ph.D.Chci více síly, energie a vitality

Lancelot je doplněk stravy vhodný pro všechny věkové kategorie.

Jeho účinky obzvlášť ocení ti, kterým díky přirozenému vývoji (stárnutí) začínají ubývat síly a energie, rychleji se unaví a v jejichž případě se snižuje také funkčnost některých orgánů.

Povzbudit dokáže ale i ty, kteří jsou naopak na vrcholu sil, ale jejich práce je natolik psychicky a fyzicky vyčerpávající a stresující, že tento energetický výdej musí kompenzovat dodáním složek, které jsou obsaženy v Lancelotu.

Kapsle obsahují dlouhodobě vyvíjenou vyváženou směs extraktu plodu Klanoprašky čínské (Schisandra chinensis) a Saw palmetto (zakrslá americká palma), kořene amerického ženšenu (Panax quinquefolius), semene Guarany a listu rostliny Ginkgo biloba spolu s aminokyselinami, vitamínem E a zinkem.