Lepší trávení, pokožka i imunita. S tím vším vám pomůže AkuPRO

02.07.2021

Víte, kde hledat základ našeho zdraví? Ve střevech! Právě jejich prostředí má velký vliv nejen na naše trávení, ale také na imunitu, kožní onemocnění nebo například na ukládání tuku v těle. Proto by na vašem stole neměla chybět probiotika. Díky nim totiž zajistíte ve střevech vyvážené prostředí.

Většina z nás asi ví, že probiotika jsou obzvlášť důležitá po léčbě antibiotiky. Tyto léky totiž ničí nepřátelské bakterie v našem těle. A spolu s nimi často zahynou i ty, které nám prospívají.

Právě probiotika vrací prospěšné bakterie do střev. Pomáhají tak nastolit rovnováhu střevní mikroflóry a řešit zažívací potíže nebo například zastavit rozvoj kvasinkové infekce. Právě tyto vedlejší účinky jsou často s léčbou antibiotiky spojené.

Důležité je proto užívat probiotika už při zahájení léčby antibiotiky. A pokračovat v tom ideálně alespoň dalších 6 měsíců.

Pomůže imunitě i proti ekzému

Pokud ale chcete udělat pro své zdraví maximum, užívejte probiotika, i když zrovna léčbu antibiotiky neřešíte. Při každodenním užívání pomůžete zajistit ve střevech správnou mikroflóru, která může být narušená například:

 • nesprávným jídelníčkem,
 • nemocemi,
 • pitím alkoholu
 • nebo stresem.

Probiotika zajistí, že ve vašich střevech budou prospěšné bakterie. A ty vám pomůžou například s:

 • trávicími potížemi,
 • alergiemi a intolerancí laktózy,
 • řešením plísňových onemocnění,
 • léčbou ekzému,
 • zlepšením funkce jater, slinivky a žlučníku,
 • lepší srážlivostí krve,
 • menším ukládáním tuků v těle,
 • psychickou pohodou
 • nebo s posílením imunity.

Stav našich střev je tak mnohem důležitější, než se zdá. Právě jejich zdraví totiž výrazně ovlivňuje zdraví celého těla a naši obranyschopnost.

A tedy i to, jak se dokážeme bránit virózám a dalším onemocněním.

100 miliard probiotik pro vaše zdraví

Stejně jako u jiných doplňků stravy platí, že nejsou probiotika jako probiotika. Záleží totiž na tom, kolik mají probiotických kmenů. A také kolik živých probiotických organismů (CFU - colony forming units) přípravek nabízí.

Obecně platí, že více je lépe.

Právě proto najdete v našem AkuPRO hned 13 probiotických kmenů. A v každé kapsli 100 miliard probiotik.

Snadno tak svým střevům dodáte potřebnou dávku živých kultur.

AkuPRO má navíc ještě jednu obrovskou výhodu - je to synbiotikum. Tedy komplexní přípravek, který obsahuje jak probiotika, tak prebiotika.

Souhra probiotik a prebiotik

Právě díky spojení probiotik a prebiotik je AkuPRO maximálně účinné. Samotná probiotika jsou totiž organismy, které pomáhají vytvořit střevní rovnováhu. K tomu ale potřebují vhodné prostředí. Takové, které umožní jejich množení a zakládání nových kolonií.

A právě to dokáží prebiotika. Jsou totiž potravou pro probiotika.

Důležitý je zejména inulin a další rozpustná vláknina. A přesně tyto látky najdete v AkuPRO.

Spolu s 100 miliardami probiotik dostanete do těla i jejich potravu. Díky tomu budou mít ve střevech přátelské prostředí a snadněji se usadí i rozmnoží.

Navíc ve střevech vytváří kyselé prostředí, které je nepříznivé pro nepřátelské bakterie.

Stačí přitom jen 1 tobolka denně a potěšíte své trávení i imunitu.


Chci mít lepší trávení, pokožku i imunitu.

Doplněk stravy AkuPRO je synbiotikum - tedy komplexní probiotikum s prebiotiky, který patří k nejkvalitnějším probiotikům na trhu. Probiotické bakterie jsou mikroskopické organismy, které jsou přítomny v trávicím traktu. Jsou pro náš zažívací trakt prospěšné a mají mnoho funkcí. Mají vliv na zpracování potravy, zneškodňují patogenní bakterie, napravují bakteriální nerovnováhu a udržují střevní mikroflóru v optimálním stavu.

Prebiotika, v případě AkuPRO jsou to fruktooligosacharidy a nově také inulin, představují potravu pro tyto zdravé mikroorganismy. Vytváří vhodné podmínky pro jejich růst a množení.