Proč nemá Alveo konkurenci?

22.11.2019

Společnost Akuna přivedla na trh, za 20 let svojí existence, široké produktové portfolio. 

Jeden produkt ovšem stálé zůstává pomyslnou "vlajkovou lodí". 

A tím je Alveo. 

Naprosto unikátní harmonizační rostlinné tonikum. Nejvýstižnější je ovšem jeho označení jako "produkt s duší". O Alveu jsme si povídali s jeho tvůrcem, Dr. Sohrabem Khoshbinem, Ph.D..

Někteří bylinkáři prohlašují, že kombinovat by se mělo maximálně 5 bylin. Jak je to s Alveem, které jich má 26?
V bylinné terapii neexistuje žádné pevné omezení, kolik bylin můžeme kombinovat. Počet bylin a použitých rostlinných extraktů záleží pouze na tom, čeho chceme dosáhnout ve výsledném produktu. Při kombinování různých fytolátek vzniká synergický efekt, který je pro daný produkt nejdůležitější. Alveo je konečným produktem dlouhého procesu, pečlivého výběru, testování a formulování. Každá složka má svůj vlastní přínos a zároveň komunikuje s ostatními složkami pro výsledný efekt.

V čem je Alveo unikátní?

Na rozdíl od jiných produktů, které jsou k dispozici na trhu, má ALVEO specifickou kombinaci použitých bylin. Tyto byliny k čištění našeho organismu byly vybrány s cílem zmírnit toxickou zátěž našich orgánů, zlepšit jejich funkci a dodat tělu energii. Další unikátní vlastností je skutečnost, že Alveo se nabízí v tekuté podobě. Na rozdíl od pilulek a kapslí je tekuté Alveo rychle vstřebatelné a látky v něm obsažené jsou pro náš organismus snadno dostupné. To vše bez větší zátěže pro naše játra.

Proč existují dvě příchutě Alvea? Mentolové (Alveo Mint) a hroznové (Alveo Grape).

Alveo je nabízeno ve dvou chuťových variantách - hroznového sirupu a máty. Obě chuťové verze Alvea poskytují výhody dodání energie a vitality (životní síly). Záleží jen na vaší chuťové preferenci, kterou variantu si vyberete. Alveo Mint je vynikající volbou pro lidi s cukrovkou, protože neobsahuje cukr. Olej z máty peprné je vhodný pro lidi, kteří trpí problémy trávící soustavy. Pomáhá při trávení, zmírňuje nadýmání a podporuje činnost trávících enzymů. Červená hroznová šťáva (Alveo Grape) přináší velké výhody pro činnost srdce a pro čištění krve, pomáhá udržovat správný krevní tlak a snižuje srážlivost krve.

Dr. Sohrab Khoshbin, Ph.D. je zakladatelem The Canadian College of Holistic Health v Torontu v Kanadě.
Dr. Sohrab Khoshbin, Ph.D. je zakladatelem The Canadian College of Holistic Health v Torontu v Kanadě.

Je možno užívat Alveo, když člověk bere různé léky?

Alveo může být užíváno společně s dalšími léky. Neexistují žádné známé lékové interakce. Upozorňujeme však, že Alveo se nemá užívat při imunosupresivní terapii, při transplantaci živého orgánu a při chemoterapii. Chemoterapie funguje tak, že zastaví nebo zpomalí růst nádorových buněk a oslabí imunitní systém. Alveo ovšem posiluje imunitní systém a posiluje tělní funkce. Pro tyto čistící vlastnosti doporučujeme užívat Alveo 2 hodiny před nebo po užití jiných léků.

Jak správně užívat Alveo? Za jak dlouhou dobu, při jeho užívání, zaznamenám pozitivní změnu?

Alveo funguje nejlépe, když užijeme jednu odměrku (28 ml) v dopoledních hodinách, nejlépe hned ráno a nalačno. Pokud máte zdravotní potíže, nebo zjistíte, že máte více toxinů nastřádaných v těle, můžete si vzít další odměrku před obědem či v odpoledních hodinách. Opět nejlépe před jídlem. Za jak dlouhou dobu pocítíte, že Alveo pomáhá? To je velice individuální. První změny můžete pocítit během týdne, nebo až za několik měsíců. Záleží na vašem "toxickém zatížení". Denní užívání Alvea urychlí detoxikaci vašeho organismu, hlavně zažívací soustavy.

Jak Alveo funguje a co způsobuje v lidském organismu?

Někteří jedinci mohou zažít léčebnou krizi. Tento jev je známý také jako "Herxheimerova reakce". Dochází k ní v momentě, kdy se vaše tělo snaží odstraňovat toxiny rychlejším tempem, než by byly likvidovány prostřednictvím krve nebo lymfy. Čím více toxinů se nachází ve vašem těle, tím delší bude detoxikace, či léčebná krize. Naše tělo je schopno vyloučit množství toxinů například přes kůži. V takovém případě se mohou projevit vyrážky či akné. Mezi další příznaky přemíry toxinů v těle patří bolest hlavy, nevolnost, horečka, bolest kloubů, deprese, zácpa, svalové křeče atd. Tato fáze by měla trvat asi 2 až 3 dny a pak by se váš stav měl začít zlepšovat. Ale vše opět závisí na toxicitě. Ale nemáte se čeho bát, protože léčebná krize je zcela normální proces, se kterým se setkávají jednotlivci na své cestě k uzdravení.

Jakým způsobem Alveo podporuje imunitní systém?

V západním světě jsou chronické choroby zodpovědné za 7 z 10 úmrtí ročně. To lze z velké části připsat faktorům životního prostředí a naší stravě. V prevenci onemocnění se jedná hlavně o udržení zdravého životního stylu, aby se zabránilo vzniku chronických onemocnění. Zdravý životní styl je jediným dlouhodobým řešením. To je důvod, proč očištění těla od škodlivých toxinů a doplnění stravy s obsahem kvalitních živin nebylo nikdy důležitější. Alveo posiluje váš zdravý životní styl. Alveo pomůže očistit a osvěžit orgány. Tím napomůže k jejich správné funkci. To posílí imunitu, zvýší vstřebávání živin a optimalizuje celkovou pohodu.

Můžeme po výše uvedeném říci, že Alveo je produkt zaměřený na zpomalení efektu stárnutí a dodání energie? Naši zákazníci často uvádějí, že užíváním Alvea se jim vrátila energie a síla. Čím je to způsobeno?

Jak z výše uvedeného vyplývá, Alveo zvyšuje energii v těle. Celým tímto procesem vlastně omlazuje buňky. V podstatě zkvalitňuje Krebsův cyklus (chemický cyklus života). Tím také podporuje ostatní součásti buněk - jako například mitochondrie, které pomáhají zvyšovat energii v těle. Pro zpomalení stárnutí Alveo čistí tělo. Mnoho buněk se denně rozpadne a musí být nahrazeny novými. V této činnosti pomáhají mitochondrie, jakožto buněčný "motor". Zároveň napomáhají zvyšovat množství a zdraví buněk. Alveo tedy čistí tyto buňky od toxinů a pomáhá budovat nové, zdatné a zdravé buňky. 

Můžeme tedy prohlásit, že se Alveo podílí na zpomalení stárnutí organismu.

Dr. Sohrab Khoshbin, Ph.D. 


Chci odstranit toxiny z těla a podpořit imunitní systém

Harmonizační rostlinné tonikum. Ideální kombinace účinných aktivních látek rostlinného původu obsažených ve směsi extraktů z 26 rostlin s přírodní příchutí máty peprné nebo hroznové šťávy.

Jedinečný zdroj životní energie - ALVEO. Působí komplexně. Vyrábí se v Kanadě. Je vhodné ke každodennímu užívání, nejlépe před jídlem. Celoročním užíváním jednoduše a efektivně doplňujeme tělu vzácné fytochemikálie a jejich prostřednictvím a prostřednictvím dalších čistě přírodních složek rostlinného původu působí na naše buňkové struktury.