Tipy MUDr. Jaromír Bertlík, N.D. #1

22.10.2020

Mým čtenářům, posluchačům, fanouškům a hlavně uživatelům produktů společnosti AKUNA.

V těchto dnech, kdy kromě jiných nástrah musíme přistupovat zodpovědně k různým vládním nařízením, bychom si skutečně měli uvědomit jeden fakt, o kterém hovořím ve svých webinářích. Tímto faktem mám na mysli skutečnost, že existuje jediný rozdíl mezi těmi, kteří onemocněním projdou "bez ztráty kytičky" tedy připravenými, a těmi co se budou muset léčit, protože jejich imunitní systém nebyl dostatečně silný, připravený a obrana organismu selhala. Hovořím o imunitním systému, který je zapotřebí posilovat, stimulovat a budovat.


Naše zdraví ohrožuje denně celá armáda bakterií a virů. Náš imunitní systém vede proti těmto vetřelcům systematickou válku, která je napínavější než jakákoli televizní reportáž. Proč? Protože se to odehrává přímo v našem těle.

Náš organismus potřebuje dostatečné množství antioxidantů v podobě např. vitaminu C, zinku, selenu a dalších, které se nacházejí v ovoci a zelenině.

V jedné studii podávali 112 kanadským vojákům, žijícím ve stejných extrémních podmínkách, denně 1 gram vitamínu C. Počet případů nachlazení se snížil o 68 % oproti kontrolní skupině, která vitamin C nedostávala.
Dvojnásobný nositel Nobelovy ceny Linus Pauling vypočítal, že strava pračlověka obsahovala asi 40x více vitaminu C než naše dnešní strava. To je více jak 3 gramy vitaminu C denně. 
Aspirin používaný při nachlazení zvyšuje vylučování vitaminu C z organismu desetinásobně. 
A rafinovaný cukr bílé krvinky paralizuje, tedy ničí, takže bílé krvinky ztrácí pohyblivost a svojí funkčnost.

Není divu, že dnes nás infekce snadno přemůže.

Nezapomínejte na pomocníky, které Vám nabízí společnost Akuna. Jsou v tekutém stavu, snadno stravitelné. Hlavně Alveo a Aku4Complex dokonale vstřebatelné.

Více v následné minilekci.

Váš

Dr. Jaromír Bertlík