Vánoce s Akunou

10.12.2021

Aby byly vánoční nákupy aspoň o něco pohodlnější, připravili jsme pro vás 4 × 3 tipy na dárky (plus jeden navíc).

Dárky pro ženy

Ať už vybíráte dárek pro maminku, kamarádku, nebo manželku, 100% ji potěší přípravky, které jí umožní pečovat o svou krásu. A tyto 3 patří mezi naše nejoblíbenější:

AkuGOLD

Revoluční produkt s nanočásticemi zlata, který podporuje tvorbu kožních buněk. Pomáhá vyhlazovat pokožku a bojovat proti vráskám. 

Day & Night Collagen

Sirup, který pomáhá doplňovat kolagen zevnitř. A vyživit tak i ty vrstvy kůže, na které krémy nestačí. V jednom balení najdete 30 sáčků. 

AkuFACE expert

Pleťová maska s vitamínem C, kyselinou hyaluronovou a dalšími prospěšnými látkami, které pomáhají vyživovat a omlazovat pokožku.  

Dárky pro muže

Pro spoustu mužů není péče o zdraví na prvním místě. Proto je dobré jim s ní trochu pomoct. A Vánoce jsou k tomu jako stvořené.

Bylinná relaxační mast

Ať už váš manžel či bratr sportuje, nebo ho bolí svaly a klouby z práce, bylinná mast s výtažky z kaštanů či konopí ho určitě potěší. Přispívá totiž k relaxaci svalů a kloubů. 

AkuCleanse

Pro spoustu mužů je zdravá strava velmi abstraktní pojem. A časem se to projeví i na jejich játrech. Proto jim zkuste pomoci a nastartujte jejich očistu s AkuCleanse. 


ALVEO Grape

ALVEO nabízí kombinaci účinných aktivních látek ve směsi extraktů z 26 rostlin. Je proto ideálním doplňkem pro všechny, kteří jedí zdravě i kteří své stravování tak trochu zanedbávají. 

Dárky pro rodiče a prarodiče

Čím jsme starší, tím víc myslíme nejen na své zdraví, ale i na zdraví svých nejbližších. A obzvlášť to platí pro naše rodiče a prarodiče. Proto jsme pro ně vybrali dárky, které ocení v chřipkové sezoně i na výletech.

ONYX PLUS Flexi

Multiminerální nápoj s rybím kolagenem, bylinnými extrakty a vitamínem D3. Pomáhá proti bolesti kloubů i svalů a přispívá ke snížení únavy. Vaši nejbližší tak tento dárek ocení na každém kroku. 

MASTERvit

Vitamín B je zásadní pro naši obranyschopnost. A s pomocí MASTERVitu doplníte celou skupinu vitamínů B - od B1 po B12. Pomůžete tak své rodiče či prarodiče chránit například před virózami.

AkuPREVE

AkuPREVE v sobě kombinuje 3 velmi cenné přírodní látky - bovinní (kravské) kolostrum, betaglukany a probiotické kmeny. Díky tomu pomůže posílit imunitu třeba celé rodiny. 

Dárky pro aktivní život

Jestli se vaši blízcí rádi hýbou, určitě je potěší dárky, které jim pohyb zpříjemní. Bez ohledu na to, jestli je pod stromečkem najdou vaše děti, rodiče nebo třeba kamarádka.

AkuSport

Rychlejší regenerace, vyšší výkon, víc energie. To všechno vám dodá AkuSport. Nápoj plný proteinových živin, který vám usnadní regeneraci po každé námaze.

Lancelot

Pokud vašim blízkým občas chybí síla a energie, určitě je potěší Lancelot. Obsahuje vyváženou směs bylinných extraktů, aminokyselin, vitamínu E a zinku, která pomáhá dodat energii. 

AkuWM Green Tea 

Díky výtažkům ze zeleného čaje a garcinie potěší AkuWM Green Tea všechny, kteří se starají o své tělo. Přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému a pomůže i s hubnutím. 

Dárky pro každého

Na závěr pro vás máme i několik "univerzálních" dárků. Můžete se totiž spolehnout, že mezi nimi najdete drobnosti, které potěší každého - dceru, tatínka i kolegyni z práce.

A kde takové dárky najdete? V naší kosmetice Clear Nature.

Vyberte si z naší kosmetiky Clear Nature dárek pro kamarádku, manžela nebo třeba pro sebe.

Nebo si vyberte cokoliv jiného. Stačí jen navštívit náš Akuna SHOP.