Wellness jako životní styl

06.05.2022

Když se řekne wellness, většině lidí se vybaví odpočinek v sauně, vířivce nebo na masérském stole. Ve skutečnosti je ale wellness mnohem bohatší.

Tento pojem totiž znamená soulad mysli, duše a těla.

Cílem wellness je, aby se člověk cítil co nejlépe. A to jak po fyzické, tak po duševní stránce. Proto je jeho nezbytnou součástí zdravý životní styl, který klade důraz na pohyb, odpočinek a péči o fyzické i psychické zdraví.

A ke zdravému životnímu stylu neodmyslitelně patří i kvalitní doplňky stravy.

Pokud mají být opravdu v souladu s wellness, měly by v co největší míře využívat přírodní látky. Právě ty jsou totiž pro tělo mnohem přirozenější než různé chemické preparáty.

Přírodní doplňky stravy dokáže naše tělo lépe vstřebat a efektivněji je využít. Díky tomu pomůžou přesně tam, kde mají.

Tyto produkty navíc obsahují výtažky z rostlin, které naši předkové využívali už před několika tisíci lety. A to nejen k léčbě různých nemocí nebo k jejich prevenci, ale také z kosmetických důvodů.

Stejně pomáhají přírodní doplňky stravy i v současnosti.

Průzkumy ukazují, že většina lidí je užívá preventivně, často na podporu imunity. Skoro ve třetině případů po nich ale sáhnou i proto, aby vyřešili aktuální zdravotní potíže.

A velmi oblíbené jsou také produkty, které prospívají jak zdraví, tak naší kráse. Například zpevňují vlasy a nehty nebo vyživují pokožku.

Výběr na poli doplňků stravy je přitom čím dál větší - od klasických vitamínů a minerálů přes komplexní přípravky určené například k péči o klouby až po speciální přírodní kosmetiku, kterou můžete užívat vnitřně. Vlasy nebo pokožku tak posílíte nejen zvenčí pomocí hydratačních krémů či masek, ale prostřednictvím nutritivní kosmetiky také zevnitř. Účinné látky se díky tomu dostanou mnohem hlouběji a mohou tak vaši pleť, nehty i vlasy lépe vyživit.

A takové produkty vám přináší Akuna.

Najdete mezi nimi nejen vitamíny a minerály, ale také komplexní přípravky pro:

  • posílení imunity,
  • snadnější pohyb,
  • lepší trávení,
  • harmonizaci a detoxikaci těla
  • i pro vyživení pokožky, vlasů a nehtů.

Všechny přitom maximálně využívají výtažky z bylinek a ovoce i další přírodní látky.

Koncentrují tak v sobě sílu přírody, která vám pomůže lépe bojovat se stresem, posílit obranyschopnost i získat svěží vzhled.

Pokud je navíc spojíte se zdravým a vyváženým jídelníčkem a dostatkem pohybu, uvidíte, že se budete brzy cítit mnohem lépe.

Budete vyrovnanější, svěžejší a zbrzdíte viditelné známky stárnutí.

Váš život tak bude výrazně kvalitnější. A vy budete mnohem spokojenější.

Díky wellness. Díky přírodě. Díky Akuně.


Chci užívat doplňky stravy