Akuna 7 denní Výzva

25.03.2020

Akuna Výzva (dále AV) bude probíhat od 25. března do 30. dubna 2020. Středa 25. března 2020 je prvním dnem, kdy můžete začít plnit AV a 30. duben 2020 je posledním dnem, kdy se můžete do AV zapojit.

Na úspěšné dokončení Akuna Výzvy máš čas celkem 7 dní od splnění prvního úkolu, kterým je zveřejnění fotografie "Začínám s Akuna Výzvou". Výzvu můžeš samozřejmě splnit i rychleji, ale je potřeba plnit úkoly výzvy podle daného pořadí (tato podmínka neplatí pro povinný úkol).

Na co se můžeš těšit, když to všechno zvládneš?

Do 14 dnů od splnění Akuna Výzvy si můžeš vybrat 1 libovolný produkt společnosti Akuna a navíc Tvůj parťák obdrží od nás jednu krabičku produktu AkuPRO jako dárek. 


Úkoly, které na Tebe čekají:

1. den (časová náročnost max. 5 minut)

ÚKOL 1.

Mrkni na www.svetsemeni.cz a ve zde umístěné galerii fotek vyber tu s názvem "Začínám s Akuna Výzvou". Fotku nasdílej na svůj Facebook + Instagram a označ jednoho kamaráda (neregistrovaného ve společnosti Akuna), který se stane Tvým parťákem a za splnění AV od nás získá dárek probiotika AkuPRO. Nezapomeň přidat hashtag #akunavyzva, ať o Tobě víme.

Upřesňující podmínky:

Akuna Výzvu můžeš plnit pouze jednou.

Označit jako Tvého partnera v Akuna Výzvě můžeš pouze osobu, která není registrovaná ve společnosti Akuna.

I po úspěšném splnění Akuna Výzvy doporučujeme pokračovat v pravidelném sdílení příspěvků z Akuna blogu www.svetsemeni.cz, protože Ti to zcela jistě pomůže v budování obchodu a násobení Tvých příjmů.


ÚKOL 2.

Podívej se na www.svetsemeni.cz a na svém Facebooku nasdílej jeden článek, který Tě nejvíce zaujal a oslovil. Tlačítko pro sdílení najdeš vždy pod samotným článkem.


2. den (časová náročnost max. 10 minut)

ÚKOL 1.

Aktivuj si účet na webových stránkách www.akuna.cz. Jestli jsi už aktivaci provedl, tak se pouze přihlas a pošli připravenou emailovou pozvánku min. 3 svým přátelům, kteří ještě nejsou v Akuně registrovaní.

ÚKOL 2.

Začni sledovat Instagram @akuna_health_products a dej "like" 3 příspěvkům, které se Ti nejvíce líbí. Pokud již akuňácký Instagram sleduješ, stačí, když dáš "like" 3 příspěvkům.


3. den (časová náročnost 10 až 30 minut)

ÚKOL 1.

Staň se členem facebookové skupiny "Akuna - zkušenosti s prémiovými produkty" a přidej jeden příspěvek o osobní zkušenosti s Akuna produkty. Následně pošli pozvání do této otevřené skupiny těm Tvým přátelům (min. 10), které by tato skupina mohla zajímat.

ÚKOL 2.

Vyber fotku z galerie na www.svetsemeni.cz nebo vyfoť lepší a sdílej tuto fotku na svém Facebooku a Instagramu s hashtagem #akunavyzva.


Povinný úkol pro všechny

Jakýkoliv den během Akuna Výzvy zobchoduj "na přímo" jeden registrační balíček (WP, GP, PP) společnosti Akuna.


4. den (časová náročnost 10 až 20 minut)

ÚKOL 1.

Podívej se na YouTube kanál "Akuna CZ" a v kategorii Produkty najdi video "Dr. Sohrab Khoshbin o Alveu" https://youtu.be/y6Te8HOItIc. Po zhlédnutí tohoto videa ho sdílej přes Messenger, WhatsApp nebo Viber s min. 3 Tvými kamarády. Nezapomeň do zprávy dopsat svůj doporučující text.

Naše tipy na doporučující texty:

  1. Ahoj, již dlouhodobě užívám tento produkt a mám s ním opravdu skvělé výsledky. Koukni na video, které Tě určitě zaujme.
  2. Ahoj, hledáš cestu jak podpořit své zdraví a svoji imunitu? Podívej se na tohle video.
  3. V současné době je podpora imunity velmi aktuální. Já jsem našel/našla produkt, který mi pomáhá zvyšovat imunitu. Mám s ním skvělé výsledky. Pokud Tě zajímá více, podívej se na toto video.

ÚKOL 2.

Nasdílej na svůj Facebook jeden článek z blogu Akuny (www.svetsemeni.cz), kategorie Produkty, např. "Co můžeme udělat pro zdraví svých dětí".


5. den (časová náročnost max. 5 minut)

ÚKOL 1.

Na instagramovém účtu @akuna_health_products najdi příspěvek ze dne 23.3.2020, dej mu "like" a do komentářů pod tímto příspěvkem napiš svůj vlastní komentář. Následně někoho označ.

ÚKOL 2.

Na facebookovém účtu "Akuna CZ s.r.o." najdi příspěvek ze dne 23.3.2020, dej mu "like" a tento příspěvek nasdílej na svůj vlastní facebookový profil.


6. den (časová náročnost max. 10 minut)

ÚKOL 1.

Pošli e-mailem již připravenou pozvánku z www.akuna.cz, a to min. 3 přátelům, tak jako v den č. 2.

ÚKOL 2.

Vyber fotku z galerie na www.svetsemeni.cz nebo vyfoť lepší a sdílej tuto fotku na svém Facebooku a Instagramu s hashtagem #akunavyzva.


7. den (časová náročnost 60 minut a více)

ÚKOL 1.

Pošli emailem zprávu na vyzva@akuna.cz a do předmětu emailu napiš "Akuna Výzva splněna" (můžeš poslat i do Messengeru).

ÚKOL 2.

Fotku, kterou Ti následně pošleme, sdílej na svůj Facebook a do Instagram Story dej příspěvek "Akuna Výzva splněna za .... minut" + vyzvi (označ) min. 3 své obchodní partnery, kteří by mohli stejnou AV přijmout + označ instagramový profil @akuna_health_products.