Zdraví

Alveo obsahuje různé extrakty, které napomáhají ke snižování účinků stresu. Proto může být užívání Alvea při stresu, při jeho prevenci a léčbě velmi důležité.

Výkyvy nálad, nepravidelná nebo bolestivá menstruace, akné, únava, bezdůvodné přibírání. I to jsou příznaky hormonální nerovnováhy. Problému, se kterým se někdy setkala snad každá žena. Nejlepší je hormonální nerovnováze předcházet. Pomůžou vám s tím vitamíny, správná životospráva i vhodné doplňky stravy.

Víte, kde hledat základ našeho zdraví? Ve střevech! Právě jejich prostředí má velký vliv nejen na naše trávení, ale také na imunitu, kožní onemocnění nebo například na ukládání tuku v těle. Proto by na vašem stole neměla chybět probiotika. Díky nim totiž zajistíte ve střevech vyvážené prostředí.

Přinášíme článek od pana doktora Bertlíka z archivu článků časopisu Health & Success 2/2000.

Zelený čaj + hubnutí = dokonalé spojení. To se alespoň traduje od roku 2004, kdy ve známé talkshow Oprah Winfreyové prohlásil nutriční specialista Nigel Perricone, že výměnou kávy za zelený čaj zhubl téměř 5 kilogramů za 6 týdnů. Ve skutečnosti je to trochu složitější. Přesto platí, že zelený čaj vám dokáže hubnutí výrazně usnadnit.

Mít tak stále krásnou, pružnou a pevnou pokožku jako ve 20 letech. Kdo z nás by o tom nesnil. Jenže věk se nedá zastavit, a právě na pokožce je stárnutí vidět nejvíc. Může za to hlavně úbytek kolagenu. Proč je kolagen tak důležitý? Tvoří až 70 % kůže - právě díky němu je pokožka pevná a pružná.

Pohyb je jednou ze zásad zdravého životního stylu. Už samotná chůze na čerstvém vzduchu a v hezkém prostředí plném zeleně snižuje stres. Zároveň průběžně doplňujete vitamín D ze slunečních paprsků. Chůze pomáhá proti kardiovaskulárním chorobám, a ještě při ní spalujete kalorie. A to nemluvíme o spoustě zábavy a radosti, kterou pohyb přináší. Abyste...

Srdce může být "králem" těla, ale játra jsou jistě "generál" a "plánovač". Jako jeden z nejdůležitějších orgánů, chrání tělo proti veškerým možným útočníkům od externích jedů po patogenní mikroorganismy. Játra jsou zodpovědná za detoxikaci organismu a vylučování metabolického odpadu.

Víc slunečních paprsků, energie a dobré nálady. To všechno s sebou přináší jaro. A často také chuť udělat výraznou čáru za zimou plnou tučných jídel a jarní očistou nabudit tělo i mysl. Správný jarní detox totiž organismu umožní, aby si odpočinul od shonu a škodlivin. Podívejte se, jak na něj.

Co však dělat při již vzniklé virové infekci? Jak jsme si řekli v předchozích minilekcích, potřebujeme mikroživiny (vitamíny a minerály) a bílkoviny. To bychom měli mít doma jako imunitní lékárnu, abychom mohli začít okamžitě jednat hned při prvních příznacích.

Krásně barevné listí, ale také pošmourné počasí, déšť a virózy. To všechno s sebou přináší podzim. Abyste se právě virózám (včetně v současnosti tolik zmiňované COVID-19) dokázali bránit, potřebujete v první řadě silnou imunitu. A s jejím vybudováním vám pomůže vitamín C.

Slovo wellness je v dnešní době známé snad všem, a to i těm, kteří se (dosud) o zdravý životní styl nezajímali. Mnozí z nás si ho ale spojí spíše s wellness pobytem někde v hotelu. Pojem wellness má však mnohem širší význam.

AkuPREVE

01.06.2020

AkuPREVE je nový doplněk stravy společnosti Akuna. Je nabízený ve formě kapslí, jež obsahují dlouhodobě zkoumané a kombinované složky kolostra (kravského), Beta-D-Glukanu a skupiny probiotik sloužících k posilnění trávicích funkcí a imunitního systému.

Vážení přátelé, někdy nám pravidla a zásady zdravého životního stylu připomene paradoxně až mimořádná událost - v tomto případě světová pandemie.


Vyplněním formuláře ti již žádná novinka o zdraví neunikne.


Sleduj nás i na